Ukryj komentarze(21)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Szyderca
Sensualna
Ocena: 8 (glosow:8)


2014-03-26 13:15:25
a co sie dziwic jak to zwykłe szmaciaki ktore stopy nawet nie trzymają..
To chyba przez to, że w tym roku śniegu nie było i się tak popsuły.
Nie denerwoje mam to gdzies. Nie pasi ci to nie patrz ;)))))
a co sie dziwic jak to zwykłe szmaciaki ktore stopy nawet nie trzymają..
Widziałem już takie buty u znajomej, buty z Pepco - koszmar i do tego też chodzić nie potrafi
no właśnie,widać że to jakieś tandetne wykonanie, butów emu czu ugg nie ma szans tak zajechać są solidnie wykonane i sztywne kto ma ten wie.
Szczerze? Moim zdaniem jeśli już takie coś kogoś denerwuje, to prawdopodobnie denerwuje go wszystko. Dobra rada: więcej serca w życiu, lepiej będzie się nam wszystkim żyło.
Ale kapciuchy ha ha
Samo to, że faktycznie niektórzy tak chodzą, trochę bawi. A irytuje mnie fakt, że już kolejny raz widzę to samo zdjęcie na wiosce :/ Ode mnie minus za dubla.
Żadne śniegowce, buty ,,emu" choć ja zwę to ,,zdejmże to g*wno"
Te buciory są bardzo popularne u młodych brytyjek,i one tak właśnie w nich chodzą jak prawdziwe łajzy
To nie śniegowce, to te lamy, emu czy co tam. Ja to nazywam "zdyjm to", bo to takie paskudne. Aż żal mi tych młodych dziewczynek, którym to mamy kupują, bo się tak nogi wykrzywiają w takich miękkich butach, no może pomijając fakt, że nikt już uwagi nie zwraca jak kiedyś, na proste plecy, ładny chód, wyprostowane ramiona, eh... Stare, dobre czasy.
Ha, mam 16 lat i moim rodzicom baaaaaaaardzo na tym zależy (a raczej zależało, jak byłam młodsza, teraz garbienie się jest dla mnie po prostu niewygodne). No i ja się z nimi w 100% zgadzam. Strasznie mi przykro patrzeć na dziewczyny w moim wieku które mają garby i kręgosłupy jak pytajniki. Sama też jednak mam "problem", podobno mam "męskie kroki", cokolwiek to znaczy, ale tego się chyba nie oduczę nigdy.
tak się konczy chodzenie w przemoczonych i spoconych zimowcach.
Madam na powyginanych obcasach, ale w łapie pewnie ajfon :P lipa
Ale żeby od razu w zimowych kapcioszkach na miasto? ;)
Często to widuje..panienka wypacykowana tona tapety...a buciki właśnie takie...
komentarz usunięty przez moderatora
Okreslenie "szpotawe" jest dokladnie odwrotnoscia okreslenia "koslawe". Nie mozna miec kolan wygietych do srodka, a jednoczesnie wygietych na zewnatrz.
Dokladnie tak jest jak napisał zbiczeek, studiuje fizjoterapie i szpotawość to co innego niż koslawosc jak i rowniez stopa konsko szpotawa jak napisał ktos w komentarzu powyzej.. zenada...
zbiczeek - zadziwiająco trafna uwaga!
Absurdy polecane przez Wiocha.pl