Ukryj komentarze(23)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
biadameszek45a
Ocena: 27 (glosow:27)


2014-08-13 12:10:46
to nie zaden obciach, to zywa prawda! ulica prawde glosi! pilnujmy swojego dorobku kulturowego i nie pozwolmy na to by islamisci poczuli sie w naszym kraju dobrze.
Popieram w 100% Fuck islam ! I wszystkich pedofilsko-zoofilskich zboczeńców!
SZkoda ze nie maja szansy przebicia ,zeby powiedziec to w mediach. Popieram ich.Od malych podworek zaczyna sie rewolucja.
a ulica wie najlepiej ;-0
komentarz usunięty przez moderatora
Wy zasrani rasisci , nie wiecie nic o tej religii a komentujecie , Islam jest o wiele lepsza religia od waszego katolicyzmu , tu nie ma ksiezy ktorzy gwalca 3 - 5 latki , ani zlodziejstwa na wlasna korzysc , wydaje wam sie ze to zle swiadczy jak kobiety sa poobwiazywane , nie lepiej wygladac jak polska dziwka z gola dupa i cyckami na wierzchu !!! Zanim cos sie odezwiecie , poczytajcie troche na ten temat i wtedy dyskutujcie !!!
pusciłaś się z arabusem ze jesteś tak za nimi ..... katolicyzm czy islam jeden choooj .... fanatycy i pedofile ..... znajoma ochajtała sie z arabem taka zakochana zauroczona a jak ja zabral do siebie to spier.alala od niego aż się kurzyło .....a rozj.bało mnie jak mówiła ze kazali jej się kapać w wannie w tej samej wodzie po dziatkach teściach ich dzieciach bo w tej całej ich hierarchii ona była na końcu .....
Emila- wszystko wskazuje na to, że to ty nie masz pojęcia na temat ich religii albo masz męża arabusa. Owszem- księża dopuszczają się tego o czym piszesz, ale to są przestępcy i tak prawo powinno ich traktować. Natomiast ich religia zezwala na kontakty seksualne z dziećmi w imię prawa, a interpretacja koranu przez ich imamów, na gwałcenie kobiet niewiernych. Więc nie zabieraj głosu na tematy o których nie masz pojęcia.
lud przemówił, a czyż nie mamy demokracji w Europie?
rzeczywiście w Polsce aż roi się na ulicach od muslimów w prześcieradłach lol
to nie zaden obciach, to zywa prawda! ulica prawde glosi! pilnujmy swojego dorobku kulturowego i nie pozwolmy na to by islamisci poczuli sie w naszym kraju dobrze.
Nie poczują się dobrze, bo żerują na socjalu, a ten w naszym przepięknym kraju jest na poziomie "żenua" i szybko się to nie zmieni.
Moim zdaniem pieprzenie islamu to nie wiocha, ale jak autor uważa inaczej to jego sprawa
Ulica sezamkowa
"fuck islam" a za chwile "jude raus" takie rozdwojenie jaźni.
Absurdy polecane przez Wiocha.pl