Ukryj komentarze(33)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
gordon.lameman
Ocena: 23 (glosow:33)


2014-09-09 10:03:43
Ale w czym problem?
MIELNO! świetna obsługa! zajedwabiste przekąski! BYŁAM, PIŁAM, JADŁAM! POLECAM! Świetny klimat, idealna lornetka z meduzą... kotleciki palce lizać, a sledzik jedyny w swoim rodzaju!
... ale od naszej Mieleńskiej Knajpy to Wy się odwalcie ;)
pić od rana radia słuchać a wieczorem żone zr....ć :)
Gdzie tu wiocha? To polska kultura socjalno spoleczna.
gdzie tu wiocha to ratunek po imrezie ;D
Każdy decyduje sam za siebie o tym kiedy pije, więc wiochą jest dla mnie wmawianie, że pić alkohol pasuje tylko wieczorami.
minusuję za ch*jową wrzutę i ch*jowy podpis... co jest w tym nie tak? że ktoś ma knajpę, że ją reklamuje, czy że w knajpie jest wódka?
No to zapraszam na Mariacką w Katowicach, tu jest 20 takich knajp za 4 zł, a we wtorki nawet po 2 zł.
Tu nie ma wiochy, to bardzo fajna reklama i pożyteczne miejsce :)
Reklama dźwigną handlu, wiochy tu nie widzę, każdy chce zarobić. Natomiast każdy z nas ma słabą/silną wole, nie musi przecież walić "lufy na dzień dobry" + argument podany przez "Tommym"
Posiadanie i picie alkoholu powinno byc karane tak jak w przypadku innych narkotykow. Ludzie powinni byc zmuszeni rozwiazywac swoje problemy zamiast chlac by o nich zapomniec. Nigdy nie bedzie dobrze w Polsce jezeli ludzie nie oducza sie uciekac od swoich problemow.
To i tak jest zerem. Kazdy kto wypije chociazby mililitr piwa jest dla mnie zerem.
Na szczęście twoje zdanie nikogo nie interesuje
komentarz usunięty przez moderatora
Może posiadanie wolnej woli i decydowania o tym z czego korzysta a z czego nie, też powinno być karane?
@ChwalaSzatanowi bo barany takie jak Ty piją ale wodę. Albo mleko... najwyżej sraczki dostaną. Nie dla psa kiełbasa.
Toż to życiowy problem jest aby mieć gdzie się napić i żeby kultura w narodzie nie upadła
komentarz usunięty przez moderatora
Tak sobie myślę, że mieć gdzie się napić jest lepsze niż nie mieć i wcale nie znaczy to, że muszę się napić. Lepiej wydać 4 zeta niż 54 z czego 50 to mandat... Ale to jest moje zdanie i nikt nie musi z nim się zgadzać. :)
Lufa! na dzień dobry - to takie bezpośrednie :D Rozpierdzieliło mnie to.
Ale w czym problem?
Wyszedłem z rana na spacer z psem. Qurtka ten kraj jest nachlany tydzień w tydzień jak szkopy. Te przechlane ryje zacieszające z racji posiadania najtańszego piwa lub butelczyny obleśnej wódy. Nie, nie dziwię się, że z takim społeczeństwem można robić co się zechce.
Absurdy polecane przez Wiocha.pl