Ukryj komentarze(21)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
sieniek121233
Ocena: 23 (glosow:23)


2015-09-04 21:03:00
młoda 4,najbardziej patologiczny blok w kielcach,same wyrzutki społeczeństwa...
komentarz usunięty przez użytkownika
To jakiś atak na Polaków. Polak, katolik, przedstawiciel kultury europejskiej NIGDY nie wyrzuca śmieci do lasu, NIGDY!!!! Pewnie muzułmanin, żyd, mason albo inny lewak to zrobił.
jak masz pier...ć od rzeczy to otwórz okno, rozbiegnij się i wyskocz, będzie z tego więcej pożytku. Przez takie przykre osobniki jak Ty i te idiotyczne komentarze odechciewa się czytać fora i opinie nawet innych zdrowych na umyśle. Komentarze służą tutaj często do konstruktywnej rozmowy, a nie pierd...nia od rzeczy.
komentarz usunięty przez użytkownika
@esty Co to pird@lisz? Wiocha to miejsce konstruktywnej rozmowy?!? O czym? Żeby bić tych co noszą rurki? Coś ci się chyba... A do tego po co mam brać rozbieg? Mieszkam na 24 piętrze, rozbieg lub nie nic nie zmieni a tylko się zmęczę. Idź już spać a rano nie zapomnij pastylek!
śmieci były pozostawione 20km właśnie od Kielc
A żeby w google po wpisaniu jego nazwiska to zdjęcie wyskakiwało na pierwszej pozycji :)
Też takiego trafiłem, wysłałem fotki do Burmistrza, reakcja natychmiastowa, policja następnego dnia u pacjenta na podwórku okazałego domu jednorodzinnego, skutek wysoki mandat i niezły rachunek od komunalki za sprzątanie ( wyp...olił na terenie miasta ), no i siara bo po miasteczku się rozniosło. Najdziwniejsze jest to, że u nas płacisz 10zł od osoby jeżeli segregujesz i możesz wystawić ile chcesz, wiec paniki nie ma. A po lasach niestety co rusz nowe śmieci leżą :(
Taki tam typowy komunistyczny 9-cio piętrowiec...
Mloda 4 tzw. Burdel Chatka
można komuś zajumać list ze skrzynki,wyrzucić śmieci tam gdzie nie wolno plus korespondencja,i sąsiad udupi...ny
To nie zwykły list, a jakaś decyzja administracyjna, a więc takie listy wysyła sie "poleconym", także listonosz nie zostawia ich w skrzynce - tylko odbiór osobisty.
Pierd..licie Hipolicie, problem wydrukować taki list...
@roslinka01 - tam listonosz zostawia awiza, chyba że jest szalony albo pier*olnięty, to doręcza do rąk własnych ;)
młoda 4,najbardziej patologiczny blok w kielcach,same wyrzutki społeczeństwa...
Absurdy polecane przez Wiocha.pl