
Ukryj komentarze(26)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
shellah
Ocena: 8 (glosow:10)


2015-10-22 20:01:13
zostały w domach. Przecież Islam na tym polega
To jest najazd islamu na katolicką Europę dobrze nie będzie zabaczycie nie długo , ale już będzie za późno Europa w roku 2029 warto obejrzeć yuo tube :-) :-) :-)
Celeanka mi napisała że do pracy wyjeżdżają mężczyźni,a kobiety i dzieci zostały. Rozum dwu latka, wnioskuję więc ze w państwie w którym toczy się wojna mężczyźni wyjeżdżają za lepszym bytem, a kobiety i dzieci walczą o kraj. Celeanka ty tak na poważnie, i idiotke z siebie robisz.
A wy jacyś niedoczytani jesteście:) . W Szwecji, Norwegii, Danii, Niemczech jest takie prawo że jak ktoś otrzyma status uchodźcy to może legalnie ściągnąć rodzinę. Zrobiłbym tak samo. Prawdopodobieństwo że utonę na jakimś dmuchanym pontonie na środku Śródziemnego czy że mnie wyrysają szmuglerzy jest większe niż straty na tej wojnie. Są tam tereny spokojne. To nie wojna totalna. Nie mówiąc już o kosztach. Ile kosztuje bilet powiedzmy z Turcji do Szwecji lotniczy? 300$? A ile płacą przemytnikom? 3000$?
Ale oczywiście wkurza mnie że za free mają wszystko.
Galog czyli rozumiem że, gdyby w Polsce wybuchła wojna zostawisz dzieci i żonę a ty się ulatniasz za statusem uchodźcy do innego kraju.
tolerancja skonczyla sie dawno. trzeba bronic naszych granic i bezpieczenswa. malo krwi przodkow? swoja tez przeleje!!!
TAK JEST!!!
Nie obrażajcie emigrantów na forach bo dostaniecie wezwanie do prokuratury.Podobno już kilkaset ludzi ma sprawy.Ludzie co się dzieje nawet własnej opinii nie można dodać bo Cię oskarżą.Jakiś dziennikarzyna doniósł na Lewego i reszte reprezentacji że pili szampana po meczu na płycie boiska.Co to ma byc.
Przydałby się seria z gau 8
Chyba faszystą jak już...
Koniki trojańskie ,współczesna wersja,tyle sprawnych mózgów w Europie, a nie wiedzą jak to wszystko opanowac
Jak już przepisujesz tytuły z Gazety Polskiej, to chociaż przepisz ze znakami interpunkcyjnymi!
Kopacz sadzi ze to normalni biedni ludzie uciekajacy przed wojną to są zwierzeta ludzie zrobili im namioty zeby mieli gdzie sie schowac oni je podpalili gdzie tu jest ucieczka przed wojną oni chca tylko kasy Kopacz obiecała im ze nie beda robić 1500zl a gdy matka dzieckiem która potrzebuje dostaje 200zł pomocy to jest zalosne oby Kopaczowa nie została premierem bo sprowadzi nam te zwierzeta do naszej polski
komentarz usunięty przez użytkownika
jak dalej będą nami rządziły barany, to tak będzie.
@davidstar - ksenofob, rasista i faszysta wiejski. Zieje nienawiscia do wszystkich.
Wygląda to jak pielgrzymka do Mekki!
W Słowenii.
Absurdy polecane przez Wiocha.pl