Ukryj komentarze(32)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
kredens159
Ocena: 24 (glosow:34)


2013-09-07 11:11:28
przeciez to jest starsza pani ! bez przesady! jestem ciekaw czy wasze babcie golą nogi i maja na to zdrowie
Jesli to ona to jej współçzuje. Nigdy bym sie tak nie zapusciła! feee ! jak to wygląda.
W dawnych czasach babki się nie goliły i inikogo to nie dziwiło.
Kiedyś rycerze myli dupę raz na tydzień w rzece ...
Nie ma co porównywac czasów zamieszłych ,gdzie na półkach był ocet,musztarda i mydło szary jeleń.Teraz mamy wszystkiego pod dostatkiem wystarczy tylko checi Doktorze ;)
Bo wraz z postępem cywilizacyjnym nastąpił postęp higieny ;) Kiedyś faktycznie myto się rzadko, nie przeszkadzało to ludziom, przyzwyczajeni byli, bo w tym dorastali. Dziś, kiedy u kobiet pojawi się pierwszy włos pod pachą, natychmiast golą, takie czasy ;)
MYLISZ DZiecko higienę z wygodą. Nie rtzeba się golic by byc czystym durna gimbazo
Obrzydliwe ,odrazajace ,tfu !! Jak tak mozna sie zapuścić ??
Starsza pani to może mieć 70,80 lub więcej.A propos ciekawe czy wasze babcie chodzą w takich spódnicach i nie mówię tu o Babci która ma 50 lat. Bo babcia która ma 50 lat i taki zarost na nogach to albo jest leniwa , albo uważa się za mało atrakcyjna i jej zwisa ciągiem ,albo po prostu jest brudasem. Bo dbać o siebie powinien każdy :) Pozdrawiam tępe dzidy
Bo to są te japońskie antygwałty!
Większą wiochą od nieogolonych nóg starszej kobiety jest wytapetowana niczego sobą nie reprezentująca nastka - z petem w gębie , która co 3cie słowo używa przerywnika myślowego ku,rwa .
Ejże a to nie jest on.
Nie wiem po czym wnosicie, że to starsza pani? No chyba, że dla Was te po 30-stce to już muzeum. A na marginesie nóżki jak u sarenki. Takie zgrabne? Nie, owłosione. ;)
Od kiedy nie golenie nóg jest oznaką zaniedbania włosy na nogach są czymś normalnym chyba, że ałtor demota to jakaś mutacja genetyczna i ich nie posiada. To, że nastała jakaś moda na golenie wszystkiego na swoim ciele nie znaczy, że każdy to musi robić. Kolczyki i tunele też teraz wszendzie sobie wstawiają, a ja nie mam ani jednego więc pewnie według ałtora demota jestem, albo zaniedbany, albo może zacofany. Jeśli nie ulegam kretynizmom tego świata nie znaczy wcale, że jestem od kogoś gorszy jestem normalny.
Jeśli "ałtor" nie jest wypadkiem przy pracy, to niestety jesteś zaniedbany (intelektualnie)
Grunt aby dziadek się jarał:)im bardziej skosmaczona tym mocniej napalona:)
Ja golę... nie ważne ile ma się lat...chłopaki to lubią
taaa ... szczególnie jak odrastają i drapią
Na główną trafia głupia wstawka z głupim opisem, do tego trolla, który robi sobie żarty z użytkowników, dodając śmieszne kawały (czasem naprawdę fajne ;)) Minus dla admina!
Administracja docenia tanie włazidoopstwo bezwazelinowe i tani sentymentalizm. Adolfo nakręca odsłony, to po co mają zarzynać knura znoszącego złote jajka? (Chyba coś poeebałam, ale sens każdy złapie.)
Bez względu na to kogo dotyczą osobiste wycieczki administracja powinna takie działania tępić a nie promować.
To po co komentujecie takie wynalazki, skoro wam przeszkadza ich autor hmm? Wątpię by coś tam nakręcał zwłaszcza, że zależy to od przelicznika który często ustala reklamodawca.I jednym i drugim bardziej się opłaca ilość userów a nie odsłona wykonana przez jednego usera, a takie tępe twory i równie tępe zaczepki co inteligentniejszych zniechęcają do strony, jeden adolfcośtam kilka userów mniej. Widać, że stale te same nicki się udzielają i jest ich jakby coraz, resztę wywiewa...
Galaxia, akurat wstawki adol-focha są mało komentowane,nie ma pod nimi długich dyskusji, najwięcej komentarzy ma ta wstawka,bo trafiła na główną ;)
Nie zgodzę się. Z tego, co się orientuję to nie pierwsze konto typu adolfo. A jak ruch jest większy to i reklam więcej.
Malgolina,Nie wiem jak są komentowane,bo wole "Miłość na bogato" od tego typu dyskusji Ale skoro, Kropka twierdzi, że nakręca odsłony to postawiłam hipotezę, że są (bo chyba sam nick i wtórny obrazek z opisem "(Tu wklej nazwę Usera) coś tam coś" by nikogo nie interesował. Kropka, nie zgodzić się możesz zawsze- wolny kraj, ale warto brać kilka opcji pod uwagę;-)
Ależ zdaję sobie z tego w pełni sprawę. :) Było kilka apsurtuf tego usera, które miały po ponad sto komentarzy. Wiadomo powszechnie, że jest to konto trollingowe któregoś usera. Gdyby obraźliwe wstawki były takie bez znaczenia, to dlaczego administracja nie miałaby zamknąć takiego konta? Skargi były. Skoro sytuacja wygląda, jak wygląda, to znaczy, że komuś jest to na rękę. A Tobie raczę poobserwować adolfów. (Poza ty, dzięki niemu "nowych" userów przybywa - ludziska tworzą swoje zapasy, żeby móc komuś bez konsekwencji pojechać.)
przeciez to jest starsza pani ! bez przesady! jestem ciekaw czy wasze babcie golą nogi i maja na to zdrowie
kurde nie ktorzy ludzie zyja starymi czasami hahah i nie gola;p wiec nie czepiajcie sie ich hahah
komentarz usunięty przez moderatora
Absurdy polecane przez Wiocha.pl