Ukryj komentarze(19)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
mazerlok
2026-05-23 14:06:35
Ocena: 8(glosow:18)-+
Z całą sympatią dla Ukrainy, te ukraińce zaczynają mnie wk...ć. złapać i deportować.
blackhaze69
2026-05-26 05:35:50
Ocena: -1(glosow:1)-+
zaldbag ty odpadzie genetyczny robiony na flaku jeszcze ci ta ścierwopadlina wyjdzie odbytem i zrób sobie na czole dziare i LOVE UPA
WDupieLGBTQPlusy
2026-05-25 15:54:23
Ocena: 0(glosow:2)-+
Tak to juz pisza nasi prawilni... "PRAWIE" cala prawda.
Dodatkowa kara to 5 letni zakaz wjazdu do Polski!
bialymis81
2026-05-25 16:29:50
Ocena: -1(glosow:3)-+
Ale tylko na dokumentach wystawionych na to nazwisko. W ciągu tygodnia wiedzie na innych
snakeus31484
2026-05-25 10:14:12
Ocena: -3(glosow:7)-+
Każdy banderowiec to ukr ale nie każdy ukr to banderowiec. Ostatnio spotkałem starszego poczciwego Ukraińca który zbierał puszki i butelki pod moim domem, zagaiłem - hej jak tam ta wasza wojenka? odpowiedział - Ano dobrze, ruskie tych nazioli wybijają niedługo będzie normalnie. Uśmiechnąłem się i rzuciłem dyche na ziemie, ależ się ucieszył. Kraj z tak krótką państwowością, bez tożsamości narodowej, niskim morale społecznym i nadmuchanym sztucznie ego, kraj w którym "dej pieniążka" słychać nawet od pożal się boże prezydenta to kraj upały - Upadlina.
blackhaze69
2026-05-26 05:33:01
Ocena: 0(glosow:0)-+
komentarz usunięty przez użytkownika
lancusztyk11
2026-05-24 20:43:52
Ocena: 0(glosow:2)-+
To taniej niz bryczką a jak sie jedzie 5 osób to zrzutka po 20zł
saviola1
2026-05-24 20:26:49
Ocena: 1(glosow:3)-+
Trzeba wspomnieć że dostał też 5lat zakazu wjazdu na teren RP
Anatoliusz
2026-05-23 17:56:56
Ocena: 1(glosow:3)-+
niejaki Andrij Gawryliw . Chevrolet Corvette z 2016 roku ,kijowska rejestracja KA0930MH .
lancusztyk11
2026-05-24 20:45:11
Ocena: 0(glosow:0)-+
komentarz usunięty przez użytkownika
poznan2001
2026-05-23 17:08:12
Ocena: 0(glosow:6)-+
niech się influłenser teraz wykaże na frocie ....zresztą wszędzie pełno tych dekowników, których powinno się wysłać tam gdzie ich miejsce czyli do walki z bolszewikami
kornas1988
2026-05-23 16:26:46
Ocena: 0(glosow:16)-+
wyebac to scierwo na ukrainski front i niech tam zdycha
Koleś na Brudstocku tarza się w śmieciach, na które wszyscy leją.
główna
Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.














