lub  Dołącz
Wiocha.pl - Absurdy polskiego Internetu
I został WYRZUCONY z sali rozpraw.
główna
Dodano: 24.05.2026, 00:53:01   przez: weedjestgit
 Oceń:  Zagłosuj na TAK!   Zagłosuj na NIE!  | Ocena: 31  Zgłoś nadużycie
Ukryj komentarze(9)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
 Najwyżej oceniony komentarz:pokaż
mamamarcina
2026-05-24 09:15:49
Ocena: 8(glosow:16)-+
Powinien dostać kilka dni bezwzględnego aresztu

nidwer
2026-05-25 20:55:07
Ocena: 1(glosow:1)-+
Za obrazę sądu wyrzucenie z sali ;) to przedszkole nie sąd.

ku5rs
2026-05-25 14:30:33
Ocena: -1(glosow:1)-+
W Polsce można powiedzieć wszystko o wszystkich Mamy wolność słowa. Ale ta wolność słowa niesie ze sobą konsekwencje cywilne i karne. Pan Poseł B. znany jest z dwóch rzeczy. Z braku sprawczości politycznej i z tego że gdzie by się nie pojawił to kogoś obraża. Rozumiem że taka postawa część ludzi bawi. No ale już chyba pora żeby Pan jeszcze Poseł więcej czasu spędzał na rynach albo podczas jakiegoś innego zajęcia które będzie mniej szkodliwe spełenicznie niż jego dotychczasowa działalność polityczna.

Krzywoprosty
2026-05-24 23:12:51
Ocena: 0(glosow:2)-+
Sąd powinien być niezależny ideologicznie i politycznie. Czasy gdy żydzi byli prokuratorami i sędziami z nadania sowieckiej Rosji i zamykali tak samo prawo do obrony dziś się powtórzyły. Jesteśmy jak debile którzy nie znają co się dzieje na świecie...

Ja1971
2026-05-24 16:51:09
Ocena: -2(glosow:4)-+
a pamiętam jak był kiedyś normalny

mamamarcina
2026-05-24 09:15:49
Ocena: 8(glosow:16)-+
Powinien dostać kilka dni bezwzględnego aresztu

bialymis81
2026-05-24 17:56:43
Ocena: -6(glosow:8)-+
Bo? Uzasadnij które z twierdzeń G. B . są niewłaściwe ,źle, lub błędne?

irekpszk
2026-05-24 09:06:34
Ocena: 4(glosow:8)-+
Sąd powinien zastosować nakaz leczenia psychiatrycznego.

bialymis81
2026-05-24 17:58:36
Ocena: -6(glosow:8)-+
Sad ? Jaki k. Wa sad? 9bserwuke proces od poczatku to je. Banana farsa jest. Oskarżony ani jego obrońcy nie mogą przesłuchać świadka bo tak. To normalne zjawisko jest? Chyba tylko w knesecie

baxbany
2026-05-24 06:57:55
Ocena: 1(glosow:13)-+
Wpuścili prawwcko-katolickiego chama na salony i oczekują poprawnego zachowania. Proponuję temu bucowi, rzucać odchodami, jak niektóre naczelne to robią!

kawusia facebook hopaj

Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.


.: Kontakt z nami :.

.: Regulamin strony :.