Ukryj komentarze(12)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Wyjadacz
baxbany
2026-05-24 09:01:11
Ocena: 2(glosow:6)-+
typhon - Nie zapomnnajmy, że zielony ład wprowadził bolszewik moradzecki, Twój bóg, mentor i zbawca. Módl się do niego, bo mózgu już nie masz, skoro nie pamiętasz! Pokrzyczysz sobie "niech żyje Donald Trump wraz z prawacko-katolickimi debila w sejmie?
Adamus_Papus
2026-05-24 13:36:20
Ocena: -3(glosow:3)-+
Nasrałbym do bótelkomatuw.. Ja nie potrzebuje ani muj tatuś rzeby jak bijedak bótelki zwracać a wiecie rze jusz niedugo bende miał iPhone 18 PRO MAX? Tylko czekam na premierę. Bijedaki mogom zapomnieć
baxbany
2026-05-24 09:01:11
Ocena: 2(glosow:6)-+
typhon - Nie zapomnnajmy, że zielony ład wprowadził bolszewik moradzecki, Twój bóg, mentor i zbawca. Módl się do niego, bo mózgu już nie masz, skoro nie pamiętasz! Pokrzyczysz sobie "niech żyje Donald Trump wraz z prawacko-katolickimi debila w sejmie?
typhon
2026-05-24 15:43:56
Ocena: -2(glosow:4)-+
baxbany nie zapominaj ze PO nie musiało wprowadzać zielonego ładu , ale twoje lewacko-zielone mentorzy uznali ze na tym można nieżle ukręcić kasy. Starczy ze ty wydzierałeś ryja Gosia,Gosia swojemu 2 godzinnemu pipowatemu prezydentowi. Starczy ze ty modlisz się do swoich czerwonych bożków Marksa,Engelsa i Lenina a do tego akurat nie potrzeba mózgu, wystarczy czerwona książeczka
balboa-rambo
2026-05-26 19:11:48
Ocena: 0(glosow:0)-+
Typhon - ale zaraz? jak nie mogli wprowadzać zielonego ładu jak już był wprowadzony?
Kierowca ciężarówki dowiaduje się o tajemniczym pasażerze na gapę.
główna
Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.







