Ukryj komentarze(16)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
irekpszk
2026-05-24 09:56:38
Ocena: 11(glosow:17)-+
W sumie ma rację, bo dosłownie, dziecko nie potrzebuje kasy. Tę kasę potrzebują rodzice/opiekunowie, ale o tym już debil nie wspomniał.
Krzywoprosty
2026-05-28 22:11:13
Ocena: 0(glosow:0)-+
W Polsce nie mam prawdziwych intelektualnych elit. Te zamordował Hitler a dzieła dokończył Stalin i komuniści. Pozostali to dzieci parobków i chłopów małorolnych lub potomkowie niemieckiej lub żydowskiej mniejszości. Do koryta do koryta...
Grzeeja
2026-05-25 16:55:01
Ocena: 1(glosow:1)-+
Oho. Krzyś. Cudowne dziecko polskiej polityki. 42 lata, ani jednego świadectwa pracy. Cztery razy zaczynał studia. W tym takie prestiżowe koledże jak szkoła Rydzyka i Collegium Tumanum. Nie skończył nawet jednych. Jednak nie przeszkadzam u to znać się na wszystkim. Od zdrowia, po zbrojenia. Żona z Ordo Iuris. Startowała do Sejmu wiedząc, że jest w ciąży i zaraz wyskoczy na L4. Szczerze ? Takich leserów to ja omijam bardzo szerokim łukiem.
MothersFan
2026-05-25 10:23:36
Ocena: 0(glosow:2)-+
Ale SKANDAL,na miarę tego gównianego portalu. Brakuje tylko krytyki obecnego rządu, jest tylko ich propaganda.
mar_mir
2026-05-25 08:21:57
Ocena: 1(glosow:3)-+
On mówi o pieniądzach publicznych odbieranych obywatelom i dosypywanych to tu to tam, zubażającymi społeczeństwo i hamującymi rozwój kraju jak tylko się da. Na tym polega wolność, że obywatele sami zarabiają i sami utrzymują swoje dzieci. Na tym polega niewolnictwo, że obywatele dostają pieniądze odebrane siłą innym obywatelom, żeby sami nie utrzymywali swoich dzieci. Co w tym jest niezrozumiałego? A on nawet nie jest wolnościowcem, tylko nacjonalistą. A gada jak wolnościowiec.
Krzywoprosty
2026-05-24 23:06:43
Ocena: 0(glosow:2)-+
Oczywiście. Dziecka trzeba wysłuchać patrząc mu w twarz. Moim wnukom zawsze poświęcam czas i słucham je parząc im w twarz. Pomimo, że czasem gajdą "głupoty" staram się zrozumieć. Tak samo traktowałem swoje dzieci. Sam byłem traktowany w latach 60. 20 wieku przez rodziców... Dzieci i ryby głosu nie maja.. Dziś moje wnuki chcą się spotykać ze mną, jechać bez rodziców z dziadkiem na działkę i tam spać w spartańskich warunkach...
saviola1
2026-05-24 20:30:18
Ocena: 0(glosow:4)-+
No jasne.... więc zabierzcie 800+ swoim patologicznym wyborca. Jestem za. Oczywiście dzieci nic winne a z takiego kręgu bez wsparcia mają niewielkie szanse się wydostać
GorszyAleLepszy
2026-05-24 18:29:11
Ocena: 6(glosow:10)-+
I tu ma rację. Dziecko potrzebuje miłości, czasu i troski, wspólnego śmiechu i wspólnego płaczu, przytulania, pogadania i podania ręki zawsze gdy trzeba. Polacy masowo zdurnieli w pogoni za kasą i wyprodukowali pokolenie okropnie nieszczęśliwych i zagubionych młodych ludzi nie mających w życiu niczego oprócz srajfona i markowych ciuchów. Niczego bo te pierdoły są nic niewarte.
Konstancja1
2026-05-24 23:31:26
Ocena: 0(glosow:0)-+
komentarz usunięty przez użytkownika
Konstancja1
2026-05-24 23:33:42
Ocena: 0(glosow:4)-+
No to niech się naje tą miłością do syta, a jak będzie zima to czas i troska to dziecko ogrzeje, za wspólny śmiech dostanie nowe ubranie, a po przytulaniu pojawią się nagle buty, jak pogada to będzie mógł wziąć ze sklepu zabawkę jaka będzie chciał, a za podanie ręki pojedzie na kolonie na dwa tygodnie, a za uśmiech bombelka prywatny lekarz przyjmie je za darmo, a pani aptekarka nie będzie chciała pieniędzy za leki. Tak, tak, pieniądze przy dzieciach są nieistotne
GorszyAleLepszy
2026-05-25 02:36:18
Ocena: 2(glosow:4)-+
Powiedział, że normalne zdrowe dziecko potrzebuje GŁÓWNIE? Czy że WYŁĄCZNIE? Skąd na wiosze tylu idiotów? Kto cię wychował? Matka, która kupowała ci oddzielenie węgiel na zimę i jak ci zabrakło to grzała już tylko siebie? Jprdl
RonaldB
2026-05-24 13:46:19
Ocena: 0(glosow:4)-+
Chce, by ktoś go wreszcie przytulił i ukochał za friko.
Od jakiegoś czasu wychodził ze sklepu nie płacąc za zakupy. W końcu kasjer zamknął drzwi.
główna
Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.










