Ukryj komentarze(12)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Snajper
kornas1988
2026-05-24 14:52:06
Ocena: 5(glosow:7)-+
I dobrze go wo wyślą do siebie. Ale patrząc po tym jakie ma auto to spokojnie zapłaci zacto żeby do wojska nie iść
akuszer
2026-05-26 14:32:34
Ocena: 2(glosow:2)-+
Został wyje..ny z Polski z 5 letnim zakazem.Jak się nie wykupił to siedzi w okopie.
blackhaze69
2026-05-26 05:42:59
Ocena: 1(glosow:1)-+
cwel na front jako ścierwo armatnie a trzepak robić lachy ruską i walić konia dupą
kornas1988
2026-05-24 14:52:06
Ocena: 5(glosow:7)-+
I dobrze go wo wyślą do siebie. Ale patrząc po tym jakie ma auto to spokojnie zapłaci zacto żeby do wojska nie iść
Anatoliusz
2026-05-24 11:23:55
Ocena: 1(glosow:5)-+
Młody chłopak ten Anrij,ta jego panna też. Nie mogli po prostu iść na spacerek ? Wozy powinny być wyłącznie dla emerytów i ludzi z orzeczeniem o niepełnosprawności. Nie chce ci się iść na Morskie Oko ? To kup sobie piękny, kolorowy album ze zdjęciami Tatr.
akuszer
2026-05-24 14:10:06
Ocena: 2(glosow:4)-+
@ Anatol... nawet inwalidzi nie są wpuszczani samochodem na Morskie Oko o emerytach zapomnijmy.
Jebi-DJ1981_JG
2026-05-24 10:43:17
Ocena: 2(glosow:2)-+
Ciekawe kto mu zdjęcia robił?
Anatoliusz
2026-05-24 10:45:22
Ocena: 2(glosow:10)-+
Niejaki Stojak Smartonowicz Bluetocznyj :-)
główna
Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.







