Ukryj komentarze(5)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Szyderca
willager666
Ocena: 0 (glosow:0)


2016-09-13 13:24:48
3:18 to nie wina kobiety w beatle, ale idioty który zawracał na skrzyzowaniu i wjechal jej pod kola. Ewidentnie widac, ze oba pasy maja zielone do jazdy prosto, wiec frajer powinien przepuscic ruch z naprzeciwka...,
3:18 to nie wina kobiety w beatle, ale idioty który zawracał na skrzyzowaniu i wjechal jej pod kola. Ewidentnie widac, ze oba pasy maja zielone do jazdy prosto, wiec frajer powinien przepuscic ruch z naprzeciwka...,
4.20 wina ewidentnie pana, a nie pani.
Muzułmanie w krajach arabskich karzą kobiety za jazdę samochodem, bo uważają że są one niegodne. Nie myślcie jak muzułmanie ;D
No nietesty. Facet jak zrobi dzwona albo z spowoduje stluczke robi to z rutyny ktora jest zgubna . Zaś kobieta za kółkiem jest zwyczajnie glupia. Oczywiście nie kazda m ale spory procent to kobiety które nie maja pojecia o przestrzeni wokół swojego auta ,o fizyce maja zero pojecia i mam wrażenie ze wyjeżdżając z parkingu mysla " a nóż sie uda" .
Absurdy polecane przez Wiocha.pl



Wszystkie absurdy w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
Jeżeli uważasz, że któreś zdjęcie wykorzystano bez twojej zgody to możesz skorzystać z linku "Zgłoś nadużycie" który znajduje się pod każdym zdjęciem.
.: Kontakt z nami :.
.: Regulamin strony :.