Nawrocki+PiS=WSTYD‼️
przez
geronimo
— 4 minuty temu
Nie trzeba mieć doktoratu żeby to czuć i wiedzieć ....
Nie trzeba mieć doktoratu żeby to czuć i wiedzieć ....
Człowiek czyta to z humorem i przymrużeniem oka, ale gwarantuję, że wyborcy PiS przyjęli to za pewnik.
Papistowski biskup w Sosnowcu poklęczał sobie przed germańskim dostawczakiem :-)
Dla ludzi z zero inteligencji, czyli dla prawaków!