Mamy akwarium w domu przez bamboocza — 19 minut temu 0 0 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Ludzie przestają żłopać piwsko przez oliwia97x — 46 minut temu 0 0 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
szmata przez [Usunięty użytkownik] — 1 godzina temu 0 0 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Jezus był na osiołku przez chuby1990 — 1 godzina temu 1 0 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Typowy rynek pracy w Polsce przez oliwia97x — 1 godzina temu 1 0 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Sezon na bób trwa przez hef0 — 1 godzina temu 0 0 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Pożar pożarem przez bamboocza — 2 godziny temu wgrane.pl ale kwiatki trzeba podlać. 10 0 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Nie ma tego złego... przez ZeigeistHisStory — 2 godziny temu 45 13 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Ja niczego nie żałuję przez oliwia97x — 2 godziny temu 0 0 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">
Partia bez pomysłu, prezes bez wizji. Przyznał to nawet Kaczyński... przez geronimo — 2 godziny temu 30 6 Udostępnij Facebook Twitter / X { copied = false; open = false; }, 1500)" type="button" class="w-full flex items-center gap-3 px-4 py-3 text-dark-text hover:bg-dark-hover transition-colors">