Kierowca dał nauczkę brudasowi
wyrzucił śm***i przez okno.
wyrzucił śm***i przez okno.
To się aż prosi o prokuratora. Nie wolno bydlakowi odpuścić Bo jak panie nie ma kary to nie ma miary A pisowskie śc****a szaleją coraz bardziej
Podziwiam geniusz personelu Nawrockiego. Odświeżyć sprawę zażywania podejrzanych substancji, którą Polska żyła rok temu, mogą tylko geniusze marketingu politycznego. Niechętni Nawrockiemu będą teraz m...
Dzięki temu nie obawiamy się powtórki z 2015 r., kiedy ze względu na problemy z elektrowniami węglowymi i upały trzeba było wprowadzać w Polsce 20. stopień zasilania.
Trafili prosto w innego rowerzystę.