Dziękujemy Wołodia :)
przez
OgarNee5g21283
— 16 minut temu
Ksiądz to taki facet, do którego wielu zwraca się "ojcze" ,poza jego własnymi dziećmi, które zwracają się do niego "Wujku" !
To były czasy.... nie to co teraz