Ukryj komentarze(39)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
szymas93
Ocena: 22 (glosow:34)


2016-07-05 19:30:56
A Diesel na pole
Mózg jest w głowie, ale i poza głową
Jest czas, że poznajesz drogę nową
Możesz być zaskoczony gdy tego się dowiesz
Nie uwierzysz gdy o tym ci powiem...
A ja mam clk 240 z gazem i smiga jak szalony . A jak naszczam do baku i auto na tym pojedzie to będe się cieszył jak dziecko a wam kij w otwór .
komentarz usunięty przez użytkownika
Żal to może tobie, że cię nie stać na takie auto... z twojej kieszeni nie biorą i mogą sobie nawet na to auto "nas_rać" a tobie nic do tego
Samochód ma przemieścić klienta z punktu A do punktu B. Dorabianie do tego teorii o rodzajach paliwa to ukryte pedalstwo.
komentarz usunięty przez użytkownika
paliwo to paliwo; całe to przegadywanie się jest bez sensu - auto ma jechać, i to jak najtaniej... i tyle... kupiłen nowego focusa i wrrzuciłem mu instalację z najwyższej półki - zasilanie ciekłym LPG, i co ? litr gazu jest po 1.5 PLN jak mam iść do sklepiku osiedlowego - to jadę... jak mam chęć skoczyć nad jezioro - to się nie zastanawiam nie kalkuluję , tylk biorę rodzinę i jadę.. zrobiłem 26 kkm i juz jestem na kasie do przodu - to gdzie tu wiocha ?
Ciekawe kogo z piszących stać na Teslę? Wtedy możecie zaimponować.
Naklejone na samochodzie z silnikiem 1,3 litra
Zgadzam się!! gaz w samochodzie to jakaś pomyłka!! psuje silnik, śmierdzi, nie wjedziesz do podziemnego parkingu, do piętrowego również, może wybuchnąć. Śmieszy mnie jak ktoś kupuje fajne autko z dobrym silnikiem ale wie że nie będzei go stać na paliwo bo za dużo chla to pakuje do niego gaz...ŻAL!!
Gaz psuje silniki tylko tym, którzy go nigdy nie używali, wjedziesz bez problemu na parking podziemny i piętrowy, wybuchnąć nie może. Wszystkie inne brednie jakie wymyślisz na temat LPG także będą bredniami. Śmieszy mnie, jak ktoś ma dużo do powiedzenia na temat o którym pojęcia zielonego nie ma.
Mam auta z dieslem, na benzynę i na gaz. Nie jestem fanatykiem konkretnego paliwa.
Ja ma LPG w aucie wielkości passeratti i mocy 300KM, śmigam nim w góry, na mazury i po bułki do sklepu...planując trasę gdzieś tam biorę pod uwagę jedynie czas podróży a nie km, podczas gdy tacy jak Ty zbierają na PB do całego 1,4 16V
Taka naklejke dodają gratis do instalacji na LPG.
Wstawiajacy dawno zgazowany CO2, bo śmierdzi lewym klimatem i kasa lewa z trolowania.
a ja mam to gdzieś,to się spala i to się spala,jak ktoś mało jeździ to tak może pisać sobie,chociaż sądząc po modelu samochodu (wygląda mi na golfa 3 kombi),gościa nie było stać na dobre auto,więc instalacja gazowa może być jego marzeniem
...napisał ten co dieslem jeździ :P
Właśnie odczytałeś pierwszą literę rejestracji samochodu ze zdjęcia i pozostałe z samochodu stojącego za nim. Jesteś geniuszem.
Oj głupiś. Pójdziesz do pierwszej pracy u tesców i będziesz cieszył się jak będzie Cię stać na Skodę w gazie.
Nakleił na diesla....
a benzyna do zapalniczek
Hummery są robione tylko w dieslu więc nie ściemniaj
Tia, diesel jest do traktorów, a benzyna do zapalniczek.
A aaarabom co do tego-ich wielbłądy no i kozy są na trawę.
A komuch broniące komucha Piotrowicza to zwyczajne QRWY
Jednak kodomici są spaczeni na maksa, wszędzie widzą politykę:)
jak tata zakręci kurek kasiorki to nagle się okaże, że instalacja gazowa jest niezbędna.
Absurdy polecane przez Wiocha.pl