Reklama
Reklama

Komentarze

35
D
dzieci_proboszcza 😏 Szyderca
12 lat temu

Najgorzej ze malo kobiet tak wyglada.... a szkoda.

0

Zglos komentarz

J
Joszo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Dobre i pewnie tanie jak towar z Biedronki.

0

Zglos komentarz

Z
zbysiula154 🏹 Łowca
12 lat temu

Głupia, bo BRAK MÓZGU!

0

Zglos komentarz

S
stayfrosty 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Szkoda że autor wziął to zdj. zmarsa. ;)

0

Zglos komentarz

F
F.Kiepski 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Moja żona Halinka jest bardzo po polsku zbudowana,słowiańska uroda i kurde taki temperament.Cycuchy ma takie same jak Boczkowe wielkie tylko ładniejsze bo nie tluste

0

Zglos komentarz

D
diilgandzior 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Gdzie ta Wiocha?

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Ma dziewucha racje ... DOBRE BO POLSKIE !

0

Zglos komentarz

F
fox34 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Pewnie dziewczyna jest jak grypa (każdy ją miał)

0

Zglos komentarz

B
BelYaal 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a ty zazdroscisz i flapujesz

0

Zglos komentarz

B
BelYaal 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Teraz Polska

0

Zglos komentarz

X
xMowerv 🌾 Wieśniak
12 lat temu

teraz wystarczy wrzucic zdjecie fajnej laski i być na głównej...

0

Zglos komentarz

S
szczeryham 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

gugulka, Ty to musisz być dopiero nieatrakcyjna. P.S. Nie wyjeżdżaj mi tu z tymi beznadziejnymi rymami.

0

Zglos komentarz

J
jaro0700 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Tobie to zostalo do pokazania: cycki ze strony porno :D ty to jestes polak, ze niech cie h*j :D Co innego polskiego masz zamiar pokazac?? Polskie samochody, samoloty, program kosmiczny, reprezemntacje, zarobki... Czy moze masz na mysli bitwe pod Grunwaldem [ktora nie byla pod grunwaldem] czy moze me...

Tobie to zostalo do pokazania: cycki ze strony porno :D ty to jestes polak, ze niech cie h*j :D Co innego polskiego masz zamiar pokazac?? Polskie samochody, samoloty, program kosmiczny, reprezemntacje, zarobki... Czy moze masz na mysli bitwe pod Grunwaldem [ktora nie byla pod grunwaldem] czy moze mecz na Wembley :D Ha ha czlowioeku nam juz tylko cycki w tym kraju zostaly...

0

Zglos komentarz

J
jaro0700 🌾 Wieśniak
12 lat temu

O -1 ha ha :D widze., ze trzy,asz palec na pulsie ha ha :D

0

Zglos komentarz

B
brej 🌾 Wieśniak
12 lat temu

cudze chwalicie swego nie znacie sami nie wiecie co posiadacie... nudza mnie juz teksty typu Polska to bagno bez perspektyw wezcie sie za robote edukujcie w innych kierunkach niz ekonomia zarzadzanie i projektowanie c**j wie na co komu potrzebnych gowien banda frajerow bez wyobrazni plujecie na nasz...

cudze chwalicie swego nie znacie sami nie wiecie co posiadacie... nudza mnie juz teksty typu Polska to bagno bez perspektyw wezcie sie za robote edukujcie w innych kierunkach niz ekonomia zarzadzanie i projektowanie c**j wie na co komu potrzebnych gowien banda frajerow bez wyobrazni plujecie na nasza historie ludzie w tym kraju zyja i maja sie dobrze jesli maja cos w glowie i nie sa nierobami tyle ode mnie...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Jarosław Lesiak łapie piane ;))

0

Zglos komentarz

J
jaro0700 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ty nawet czytac nie umiesz de**lu :D jakim ty musisz byc niudacznikiem ze nawet siebie sie wstydzisz a innych probujesz osmieszac na tej stronie ha ha :D

0

Zglos komentarz

Z
Zeusek 😏 Szyderca
12 lat temu

Akurat nie ma tu wiochy bo fakt faktem polskie kobiety sa najpiekniejsze w calej europie ( o ile nie na calym swiecie )

0

Zglos komentarz

N
NormiQ91 🌾 Wieśniak
12 lat temu

gugulka widocznie jest z Francji dlatego byłe g**no wstawia na taki portal... Nie ma nic wspólnego z wiochą. admin widocznie nie ma co robić. :)

0

Zglos komentarz

D
deo_optimo_maximo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Kogoś pogieło. Gdzie tu Ku&%$a wiocha? Może po prostu ból odbytu?

0

Zglos komentarz

B
brej 🌾 Wieśniak
12 lat temu

jeśli dla Ciebie polnaga dziewczyna robiaca sobie zdjecia i wrzucajace na profil czy ogolnie do neta nie jest wiocha to idz dalej przegladac smutasne pieski strasznie umeczone w przebraniach lub wrzucaj dalej na fejsa sweet focie w rurkach

0

Zglos komentarz

S
sielo7 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ku.wa mać, gdzie tu wiocha?

0

Zglos komentarz

L
lumpidlo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

W tym nie ma wiochy TOŻ TO SZCZERA PRAWDA

0

Zglos komentarz

N
nexus4610 🌾 Wieśniak
12 lat temu

wiocha to ten podpis i autor wstawiasz jakas kr***nke z cyckami zamiast mozgu na strone o absurdach i chwalisz ze polka onanizuj sie bez innych

0

Zglos komentarz

K
kasiasz7 😏 Szyderca
12 lat temu

Jak produkty w sklepie. Też dobre i też polskie(przynajmniej niektóre ^^), też się je wystawia dla wszystkich do obejrzenia i sprzedaje ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

nawet to zaczyna byc przedaciale

0

Zglos komentarz

M
muszcz 💩 JP 100%
12 lat temu

Apetycznie wygląda :)

0

Zglos komentarz

E
eMeLJey 😏 Szyderca
12 lat temu

patriotka :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Wszystko co polskie jest dobre, dlatego zaborcy trzykrotnie nas rozbierali.

0

Zglos komentarz

S
sebkop 🏹 Łowca
12 lat temu

Zasługuje na certyfikat Teraz Polska i ISO 69.

0

Zglos komentarz

M
Maniutek000111 🌾 Wieśniak
12 lat temu

śliczne ciało

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
12 lat temu

"Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny. I to jest prawda, to jest fakt: dziewczęcy urok, wdzięk i takt..."

0

Zglos komentarz

R
radek26 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Powiedziałbym nawet baardzo doobre..!

0

Zglos komentarz

W
witawu 🏆 Master
12 lat temu

przaśne

0

Zglos komentarz

S
Sheereen 😏 Szyderca
12 lat temu

Ciekawe tylko dlaczego Polki mają opinię łatwych kobiet za granicą...

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

Jak myslisz, dlaczego?

0

Zglos komentarz

S
Sheereen 😏 Szyderca
12 lat temu

To było pytanie retoryczne.

0

Zglos komentarz

S
sajmon76 🌾 Wieśniak
12 lat temu

reklama dżwignią handlu

0

Zglos komentarz

C
12 lat temu

O tak, ja zgadzać się z tę opinię, to racja być! Dawać ja mocne.

0

Zglos komentarz

S
suszek84 🌾 Wieśniak
12 lat temu

całe szczęście meble i drugi plan się nie kurczyły jak to inne robią;d

0

Zglos komentarz

S
skibor84 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Oj dobre

0

Zglos komentarz

S
sebek4x4 🌾 Wieśniak
12 lat temu

dobre i tanie z POLSKI

0

Zglos komentarz

W
winniczekgogogo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

schruplalbym ja :D:D:D:D::D:

0

Zglos komentarz

Reklama