Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
11odwracasz kartke j poroblemie -_- jak juz ma to cos pokazywac to niech bedzie dobrze zrobione
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jeśli traktujesz to całkiem serio i nie widzisz symboliki to ci gratuluję.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W Polsce to ten łańcuch nie jest przymocowany do ściany tylko do mózgu. Ludzie mają klapki na oczach i wybierają de**li.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Oświeć mnie, o najmądrzejszy! Na kogo Twoim zdaniem powinienem oddać głos w najbliższych wyborach? Kandydować będą sami de**le, jak zwykle, więc większego wyboru nie mam...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To, że Rosja od zawsze była podszyta totalitaryzmem to jedna sprawa, a to, że panuje tam kult jednostki, to druga (choć obie się łączą). Rosjanie kochają Putina i koniec. A u nas garstka kocha Tuska, garstka nienawidzi, a większość ma w du**e, bo nie interesuje się polityką. I, niestety, tych ostatn...
To, że Rosja od zawsze była podszyta totalitaryzmem to jedna sprawa, a to, że panuje tam kult jednostki, to druga (choć obie się łączą). Rosjanie kochają Putina i koniec. A u nas garstka kocha Tuska, garstka nienawidzi, a większość ma w du**e, bo nie interesuje się polityką. I, niestety, tych ostatnich najłatwiej się urabia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Dlaczego w Polsce zawsze wygrywają ci sami? Czasem tylko dostają urlop na 1 czy 2 kadencje. I tak od ponad 20 lat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A u nas jest inaczej? Na kogo nie głosujesz to i tak wejdą w/g listy - przed wyborami dużo obcują a po wyborach mają wyborców w d... (czterech literach)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie wiem co wam Putin przeszkadza - no może tyle, że nie jest w interesie Polski, aby Rosja miała dobrego przywódcę.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W interesie Polski jest żeby Rosja była wolnym i demokratycznym krajem a nie dyktaturą byłych oficerów KGB. UB-ecka dyktatura to nie jest dobry przywódca.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
w rosji przynajmniej nie oszukuja jak w stanach gdzie wybiera sie z posrod dwoch podstawionych papetow i ktokolwiek "wygra" nadal bedzie zgadzal sie na amerykanskie okupacje nastepnych arabskich krajow, zgadzam sie ze arabow trzeba tepic jak karaluchy ale po co udawac
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane