Reklama
Reklama

Komentarze

38
O
orzel77 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a co ci na przeszkodzie stoi chłopcze, zrób coś żeby zarabiać 10tys od siedzenia na du**e i narzekania raczej nic nie osiągniesz

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
12 lat temu

Joanna leci na pieniądze jak mucha na gó**o :D

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
12 lat temu

Jedna Anna Mucha, teraz znowu Joanna... i też Mucha. Wcześniej był pedzio Szpak (a jak już pisałem bratowa ma nazwisko panieńskie też Szpak) jakieś kaczki, jakieś paliKOTY co to kooorwa jest ? :D ale się jej dziś czepiłem (tej muchy) bo mnie wkur... jak wpada mi w lato na chatę i lata, lata i ciężko...

Jedna Anna Mucha, teraz znowu Joanna... i też Mucha. Wcześniej był pedzio Szpak (a jak już pisałem bratowa ma nazwisko panieńskie też Szpak) jakieś kaczki, jakieś paliKOTY co to kooorwa jest ? :D ale się jej dziś czepiłem (tej muchy) bo mnie wkur... jak wpada mi w lato na chatę i lata, lata i ciężko ją zayebać :P siadłem dziś na Asie jak mucha siada na gó**o :D pada sobie deszczyk pada równo, jaz spadnie na kamień drugi raz na gó**o :)

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
12 lat temu

Zabiłem nie jednego jej brata i siostrę :( i Wy też! mordercy! tyle much ginie codziennie... świeć Panie nad ich duszą [*] Boże wybacz, wybacz ! albowiem zgrzeszyłem... zabijając stworzenie Twoje o Panie jakim jest MUCHA! :( :(

0

Zglos komentarz

T
tenel 🌾 Wieśniak
12 lat temu

szkoda że dla POlski czas zmarnowany tylko hokej zyskał

0

Zglos komentarz

A
alcz77 😏 Szyderca
12 lat temu

ona tylko siedzia?a, pachniala i ladnie nosila te swoje apaszki, kase za to brala i o hokeju sie wymadrzala

0

Zglos komentarz

R
randy777 🌾 Wieśniak
12 lat temu

od wszech czasow zasada jest jedna mucha leci do gó**a i jak przy korycie sie naźre to odlatuje tutaj mamy taki śmierdzacy przypadek

0

Zglos komentarz

L
Lothers 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ruchałbym.

0

Zglos komentarz

W
wiesniakpawlo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Myślicie że coś straciła żart dostanie odprawe i nagrode a to ile ma kasy na prywatnym koncie tylko ona sama wie a nie wy , po partyjnej znajomości zawsze ciekawa i dobrze płatna robota się znajdzie .Wydymani i Oszukani jesteśmy my Obywatele III RP. Państwa Nowego Komuno Europejskiego Psełdo Demok...

Myślicie że coś straciła żart dostanie odprawe i nagrode a to ile ma kasy na prywatnym koncie tylko ona sama wie a nie wy , po partyjnej znajomości zawsze ciekawa i dobrze płatna robota się znajdzie .Wydymani i Oszukani jesteśmy my Obywatele III RP. Państwa Nowego Komuno Europejskiego Psełdo Demokratycznej Polski,wszyscy co odeszli Nowak Rostowski i inni spokojnie ustawieni są do końca życia biedy nie zaznają a co zostało nam Polakom Bieda z Nędzą Zrujnowany Sprzedany i Okradziony Kraj gdzie rządzi Korupcja Łapówka Przekręt i Znajomośći a wszystko to odwracanie uwagi sami wiecie od czego

0

Zglos komentarz

C
chaffinch 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Baranem jest ten, który twierdzi, że na stanowisku Ministra nic się nie robi. gurool, nie tylko praca fizyczna jest pracą, zapewniam cię.

0

Zglos komentarz

R
RuterFull 🎖️ Snajper
12 lat temu

Za takie przywileje, pensje, premie i przyszłościowe układy sam chętnie coś porobię :D

0

Zglos komentarz

O
onet12 🌾 Wieśniak
12 lat temu

spadaj nakopac wegla

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
12 lat temu

Muchy, Szpaki, Kaczory i całe animal planet a idźcie wy do diabła! przeklęte dranie...!!!

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
12 lat temu

Brońcie tej celebrytki jak chcecie, jak ją lubicie bądź kochacie. Ja ją pi****le w sam ryj! w pazerny, sprośny pysk... ''najpiękniejsze lata'' bo s**a bura, dz***a zbereźna ''zarobiła'' sporo kasy. Nie mam szacunku do takich ludzi więc sram na nią. Ona to lubi - w końcu to mucha.

0

Zglos komentarz

M
Marek23033 😏 Szyderca
12 lat temu

sram w nia jej kolegow z partii

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Jako mucha pewnie jest zadowolona ..

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Orzeł ty pewnie d**y dajesz że tyle zarabiasz, a jeżeli nie zarabiasz tyle to bierz się do roboty!!! Powodzenia.A wracając do Muchy to brała pieniądze za bieganie z młodzieżą w koło stadionu. Oreł uważaj byś nie poleciał i to w siną daaaaaaal...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

W sumie mówi prawdę , "sr***e" w stołek całkiem zgrabnym tyłkiem no cóż, nic lepszego jej się nie trafi, chyba jakiś bogaty frajer co ja będzie utrzymywał , choć teraz to ona może za "zarobioną monetę" utrzymywać frajerów ;)

0

Zglos komentarz

J
jajas85 🌾 Wieśniak
12 lat temu

najgorsza minister sportu od pamiętnych czasów,złodzieje i buraki!!!!

0

Zglos komentarz

M
marcinko83 🏹 Łowca
12 lat temu

pewnie ,że najpiekniejsze ustawiła się do końca życia jak inni złodzieje nowak rostek itd,a kto odda pieniadze zdefraudowane kilka milionów za koncert madonny? nikt ,he jeszcze nagrodę dostanie,ale jak złodzieje rządzą to ręka ręke myje

0

Zglos komentarz

R
robert7980 💩 JP 100%
12 lat temu

lala zajebista koledzy musieli mieć nie zły pożytek

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Spalić ją i jej mieszanie.

0

Zglos komentarz

B
Bozenka92 🌾 Wieśniak
12 lat temu

[*] R.I.P Św. Pamięci Ciepła Posadka w Rządzie, zmarła w 2013. Świeć Panie nad jej duszą [*]

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Drugiej takiej ministry nie będzie :D

0

Zglos komentarz

C
cryboc 🌾 Wieśniak
12 lat temu

miejmy nadzieję

0

Zglos komentarz

M
mcbartus 🌾 Wieśniak
12 lat temu

K*rwa kiedy ta farsa wreszcie się skończy...

0

Zglos komentarz

A
arigold7 🌾 Wieśniak
12 lat temu

jak zaglosujesz na JKM a jesli to sprzeczne z Twoimi pogladami to nie glosuj w ogole ;)

0

Zglos komentarz

C
cryboc 🌾 Wieśniak
12 lat temu

jak nas hitler podbije

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Zawsze jest cudownie szastać nie swoimi pieniędzmi i do tego być za to wynagradzanym odpowiednią pensyjką.Po prostu "Cudowne lata"

0

Zglos komentarz

B
Beatmaker24 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Chyba tylko"politycy"nie załamują sie po stracie"pracy"..

0

Zglos komentarz

G
gurool 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

niedługo pewnie znajdzie się po koleżeńsku jakaś kolejna "praca" w jakimś urzędzie, pewnie słabiej płatna, ale netto i tak pod dychę podejdzie.

0

Zglos komentarz

B
Bolec1980 🏹 Łowca
12 lat temu

No to gratuluję pani minister... Szkoda tylko, że dla sportu były to lata zmarnowane. Rzeczywiście "najpiękniejsze lata", bo za kupę kasy za stanowisko, za darmo polatała po świecie, połaziła po premierach, jak inne celebryty. Kiedyś jeden Wielki śpiewał, że "w życiu piękne są tylko c...

No to gratuluję pani minister... Szkoda tylko, że dla sportu były to lata zmarnowane. Rzeczywiście "najpiękniejsze lata", bo za kupę kasy za stanowisko, za darmo polatała po świecie, połaziła po premierach, jak inne celebryty. Kiedyś jeden Wielki śpiewał, że "w życiu piękne są tylko chwile", ale trzeba na nie zapracować i umieć je wykorzystać... Mucha to czas stracony.

0

Zglos komentarz

D
DXPac 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Taka osoba jako minister sportu to jakaś porażka i pomyłka.

0

Zglos komentarz

C
cryboc 🌾 Wieśniak
12 lat temu

jaki pan taki kram

0

Zglos komentarz

H
hanauer 💩 JP 100%
12 lat temu

nareszcie

0

Zglos komentarz

A
astaii 🏹 Łowca
12 lat temu

Nie bujta, z głodu nie zdechnie,pewnie dostanie lepszą posadkę

0

Zglos komentarz

A
12 lat temu

a ja ciagle czekam na obiecane rozwiazanie problemow z 3 liga hokeja w polsce

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

służbowa fura z kierowcą, bezpłatne latanko po świecie, najdroższe hotele, super żarcie, gabinecik, fotel w skórce, sekretara i 10 zastępców, komóreczka bezpłatna,wszyscy pani minister wchodzą bez wazeliny i kłaniają się w pas niczym księżnej.. i do tego kilkanaście tysiączków za nic nie robienie a...

służbowa fura z kierowcą, bezpłatne latanko po świecie, najdroższe hotele, super żarcie, gabinecik, fotel w skórce, sekretara i 10 zastępców, komóreczka bezpłatna,wszyscy pani minister wchodzą bez wazeliny i kłaniają się w pas niczym księżnej.. i do tego kilkanaście tysiączków za nic nie robienie a tu się koryto urwało... uuu, i żałoba ale spoko , nie pozwolą jej kolesie zginąć ! ... made in polanda

0

Zglos komentarz

C
cryboc 🌾 Wieśniak
12 lat temu

...i odprawę przepiękna dostanie, płaćcie podatki...

0

Zglos komentarz

I
insan3 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jak to nic nie robiła. Ładnie wyglądała ;-)

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Wiecie co ja robie z muchami ?? Tylko packą chlap ,chlap.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

Po co Polsce ministerstwo Sportu i Turystyki. To tak jakby było ministerstwo religii.

0

Zglos komentarz

S
sebkop 🏹 Łowca
12 lat temu

Za połowę zrobię to samo, jeszcze po 3 latach zrobię imprezę na pożegnanie. Zapomniałem dodać, że znam się trochę na sporcie.

0

Zglos komentarz

K
kropka85 🌾 Wieśniak
12 lat temu

co muchy jadają ? gó**o :)żenująca minister jak nasze całe państwo.

0

Zglos komentarz

A
argon88 😏 Szyderca
12 lat temu

dzięki Ci Panie za to że mucha nie jest już ministrem sportu!!

0

Zglos komentarz

F
fati65 🏹 Łowca
12 lat temu

I tak nie będzie lepiej , a ta choc ładna była .

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
12 lat temu

Przyleciała mucha komara dziewucha lata koło ucha a komar ją rucha...

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
12 lat temu

@Melanz89- podaj swoje nazwisko to razem sie posmiejemy.

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
12 lat temu

Może jeszcze adres? Z mojego nazwiska nikt się nie pośmieje bowiem niema z czego. Nie jest to mucha, nie jest to Kaczyński ani żadna inna kaczka bądź kaczor :) ps żadna aluzja do Ciebie.

0

Zglos komentarz

Reklama