Reklama
Reklama

Komentarze

4
J
Jattaman 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Z pewnością były tam zatoczka parkingowa, a ze względu na ową drogę dojazdową musieli zrezygnować z tego pomysłu. Szkoda tylko, ze nie znaleźli innego pomysłu

0

Zglos komentarz

H
Henio536 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Dodam, że wcześniej w miejscu feralnej zatoczki rosło kilka drzew, które ścięto - co również zwiększyło koszty całego przedsięwzięcia.

0

Zglos komentarz

H
Henio536 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Zatoczki nie było, rosły tam drzewa.

0

Zglos komentarz

M
Mitpo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A na Kasprowicza 8 i 8A nie można się doprosić żeby zrobili kilka miejsc parkingowych !!!

0

Zglos komentarz

Reklama