Reklama
Reklama

Komentarze

31
J
Josh211 🏹 Łowca
12 lat temu

Ja bym go postawił na bramce. Ciężko byłoby mu strzelić bo swoją tuszą zasłaniałby z 50% szerokości bramki

0

Zglos komentarz

H
Highlander_Zuk 🌾 Wieśniak
12 lat temu

hehe wazonik

0

Zglos komentarz

G
Grishanckh 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Na bramkę go :D

0

Zglos komentarz

F
fwio 🌾 Wieśniak
12 lat temu

pornogrubość...

0

Zglos komentarz

S
Strovadisek 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Bardzej pasuje "Ostatnie Nadzienie Polskie Świnki" :D

0

Zglos komentarz

E
evertos 😏 Szyderca
12 lat temu

heheh

0

Zglos komentarz

S
siaraaa 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ojtam ojtam, najpierw masa potem rzeźba.

0

Zglos komentarz

P
pele10 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Haha Henio z Tesco

0

Zglos komentarz

Z
zbysiula154 🏹 Łowca
12 lat temu

W czerwonym wygląda jak niedorozwinięty penis. Tylko oczy lekko przymrużyć trzeba.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

podanie do Krzysztofa (Anny) grodzkiego hehehe

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

oho albo jakiś lewus albo naśladowca pana grodzkiego czyli baba z penisem :)dziękuje za minusa heheheheheheheh

0

Zglos komentarz

K
kamillo22 🌾 Wieśniak
12 lat temu

jak Heniu z reklamy tesco ;]

0

Zglos komentarz

D
Daroeu 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ocieplenie wizerunku komuchow

0

Zglos komentarz

M
marcinko83 🏹 Łowca
12 lat temu

oto przykład Polskiej polityki- rysiu kalisz znany z tego ,że go lewackie media promują,mi się kojarzy jedynie z donoaeniem wódy dla kwaśniewskiego ,taki ślimak to tylko celebryta

0

Zglos komentarz

E
12 lat temu

donoaniem? Gdzie cie głupku robili?

0

Zglos komentarz

A
Anonim
12 lat temu

a ciebie głupku gdzie???nawet przepisać błędu nie potrafisz,a wyśmiewasz!

0

Zglos komentarz

E
12 lat temu

Po co mam powielać błędy głupku?

0

Zglos komentarz

M
marcinko83 🏹 Łowca
12 lat temu

enteros kochasz rysia, czy może mu pampersy zmienia twoja matka ś,winia i ojciec pies,a cię kocha tylko w nocy ty lewac,ka złodziej.ska szm,atą haha:)

0

Zglos komentarz

S
szalonyarbuz 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ryszard zwany pięknym.

0

Zglos komentarz

K
kysiu75 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Rysiek...Ty wariacie;)

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
12 lat temu

C**l, c**la, c**lem pogania. Na sznura komucha

0

Zglos komentarz

P
PawelJarosz89 🏆 Master
12 lat temu

Dajesz Rysiek na Dawidka na Dawidka

0

Zglos komentarz

N
Nani94 🌾 Wieśniak
12 lat temu

aneta.buziaczek A jak wgl można lubić polityków co ? Oni Cie dziennie dymają na kase a Ty wyjeżdzasz z takim tekstem jak Filip z Konopii pozdro ;)

0

Zglos komentarz

E
12 lat temu

Wolę jednego Kalisza niż kogokolwiek z PiSu.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

a pis gra katastrofalnie

0

Zglos komentarz

C
czarnobialykot 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Mówisz, że wolisz polityka który otwarcie stwierdził, że pensja posła to głodowa pensja. Do tego populista straszny, mówi tylko po to żeby się przypodobać ludziom i utrzymać tą głodową pensję.

0

Zglos komentarz

S
Slayer18 🌾 Wieśniak
12 lat temu

po co wstawiacie takie gó**o? czy to portal do wstawiania pierwszego lepszego syfu czy przykładów prawdziwej wiochy i ludzkiej głupoty ?

0

Zglos komentarz

A
12 lat temu

oslabiaja mnie takie franki muchy, jak mozna lubic tak niewyrazistego polityka, pucilala, zero ikry, wyglad misia yogi, miekki kregoslup, slodko sie usmiecha, bez wlasnego zdania, kalisz mnie w ogóle nie przekonuje.

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
12 lat temu

Kalisz to c**l i każdemu da się walić za przywileje

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Nie wypowiadaj sie za innych aneta czytajac twoje wypowiedzi jestem pewien ze gdyby kalisz pomachal by ci forsa to bylby obiektem twoich pocalunkow

0

Zglos komentarz

F
franekmucha 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Aktywność fizyczna jest wskazana nie tylko dla szczupłych. Poza tym Kalisz jest jednym z niewielu polityków szczerych i z dystansem do siebie. Dobra fota.

0

Zglos komentarz

K
klusheknsk 😏 Szyderca
12 lat temu

Szczerych? Chyba sobie jakieś jaja robisz... To że mordę cieszy to tylko odwrócenie uwagi od jego rogów na du**e...

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
12 lat temu

Leć mu obciągnij. Będziesz trzeci w kolejce; zaraz za jurkiem i Bęgowskim

0

Zglos komentarz

C
czarnobialykot 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Hahahaha, on szczery? Większego populisty aktualnie w sejmie nie ma.

0

Zglos komentarz

H
hektor110 🌾 Wieśniak
12 lat temu

hahahaaaa, zadna wiocha !!!! Wcale bym sie nie zdziwil. :-)

0

Zglos komentarz

W
Wafelek_Malej_Mi 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nasuwa się myśl : nadzieja matką głupich :x

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

i to ma być wiocha? argon88 co miałeś na myśli wstawiając to zdjęcie zazdrościsz mu że się rusza tobie też proponuję

0

Zglos komentarz

A
12 lat temu

jestem przekonana, ze argon zazdrosci mu wspanialej sylwetki, a tobie wszyscy wiochowicze zazdroszczą rozumu i ciętych jak brzytwa wypowiedzi.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

A ja jestem przekonany aneta ze gdyby kalisz pomachal ci kasa to byla bys jego idawala mu buziaczki jeden po drugim chyba ze jestes taka tlusta jak oni by cie nie chcial pa cieta riposto

0

Zglos komentarz

A
12 lat temu

to ze twoja stara daje d**y za kase, nie znaczy ze kazda kobieta tak robi

0

Zglos komentarz

M
marcin1975rm 🏹 Łowca
12 lat temu

Wszystkie Ryśki to fajne chłopaki.

0

Zglos komentarz

A
12 lat temu

Kiepski prawnik, marny polityk ale za to jaki pilkarz, ta sylwetka marzenie :)

0

Zglos komentarz

S
szczeryham 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

W czerwonym mu do twarzy.

0

Zglos komentarz

M
michael1864 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ta,chyba na samobója.

0

Zglos komentarz

M
monster0 🏹 Łowca
12 lat temu

Przynajmniej coś się porusza, a nie jak niektórzy dla których dzienny wysiłek to zrobienie kupy.

0

Zglos komentarz

N
nierozkminiaj 🌾 Wieśniak
12 lat temu

hienio? a ty już z tesco wróciłeś?

0

Zglos komentarz

Reklama