Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
1zboczenia się leczy albo utylizuje, to gorsze niż gmo
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wolny wybór, wolnego człowieka. Jak dla mnie Krzysztof Bęgowski vel Anna Grodzka, może zrobić się słoniem, ptakiem, wielorybem, rekinem czy kosmitą z alfa centauri.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgadzam się Idler. Obywatel powinien mieść święte prawo do robienia ze sobą samym co tylko chce. I nikt nie powinien z tego powodu kogoś prześladować i nawoływać do linczu. To jego ciało i jego interes. A jeśli ktoś ma z tym jakiś problem bo jego religia tego zabrania to niech idzie się modlić. A n...
Zgadzam się Idler. Obywatel powinien mieść święte prawo do robienia ze sobą samym co tylko chce. I nikt nie powinien z tego powodu kogoś prześladować i nawoływać do linczu. To jego ciało i jego interes. A jeśli ktoś ma z tym jakiś problem bo jego religia tego zabrania to niech idzie się modlić. A nie podburza publicznie innych religiantów do linczu. Chcesz mieć prawo do wyznawania swojej religii to szanuj prawo innego obywatela do wyhodowania sobie piersi.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane