Reklama
Source: YouTube

Karetka na sygnale przez skrzyżowanie

przez bombxd — 12 lat temu
8

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
M
masti1986 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jakim de**lem trzeba być jak się widzi karetkę na sygnale to wiadome że trzeba się zatrzymać

0

Zglos komentarz

R
Rick83 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jesteś od urodzenia geniuszem??? Gdybyś miał prawo jazdy gimbusie to byś nie wypisywał takich głupot. Jeszcze zdjęci "2pac-a". Gdyby 2pac wiedział że zginie nie wsiadał by tego dnia do samochodu... Taki Twój tok myślenia.

0

Zglos komentarz

B
bingo73 🏹 Łowca
12 lat temu

W Polsce wina karetki, po pojazd uprzywilejowany nie ma pierwszeństwa. a w innych Państwach różnie to bywa.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

co ty gadasz ze nie ma oczywiście ze ma czy ty masz prawko a jeśli tak to kto ci je dał ?

0

Zglos komentarz

B
bingo73 🏹 Łowca
12 lat temu

Pojazd uprzywilejowany nie ma pierwszeństwa przejazdu, ma jedynie prawo, przy zachowaniu szczególnej ostrożności, nie stosować się do przepisów i znaków. Czyli nie dostanie mandatu za przejazd na czerwonym świetle, ale jak dojdzie do wypadku, to jest jego wina. Pozostali użytkownicy zobowiązanie są...

Pojazd uprzywilejowany nie ma pierwszeństwa przejazdu, ma jedynie prawo, przy zachowaniu szczególnej ostrożności, nie stosować się do przepisów i znaków. Czyli nie dostanie mandatu za przejazd na czerwonym świetle, ale jak dojdzie do wypadku, to jest jego wina. Pozostali użytkownicy zobowiązanie są do ułatwienia przejazdu , a nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu. Polecam Prawo o ruchu drogowym, art. 9 i art. 53.

0

Zglos komentarz

D
d_j_siwy 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Wina w sumie po obu stronach -- pojazd uprzywilejowany owszem ma pierwszeństwo ale wjeżdżając na skrzyżowanie powinien zwolnić i zachować szczególną ostrożność bo nie każdy głąb wie że trzeba ustąpić :/

0

Zglos komentarz

M
madzik.kuk 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Po pierwsze to nie kogo wina tylko CZYJA WINA Gimbusie.. wracaj na lekcje języka polskiego, a po drugie d_j_siwy ma racje..

0

Zglos komentarz

B
bingo73 🏹 Łowca
12 lat temu

Pojazd uprzywilejowany nie ma pierwszeństwa przejazdu, ma jedynie prawo, przy zachowaniu szczególnej ostrożności, nie stosować się do przepisów i znaków. Czyli nie dostanie mandatu za przejazd na czerwonym świetle, ale jak dojdzie do wypadku, to jest jego wina. Pozostali użytkownicy zobowiązanie są...

Pojazd uprzywilejowany nie ma pierwszeństwa przejazdu, ma jedynie prawo, przy zachowaniu szczególnej ostrożności, nie stosować się do przepisów i znaków. Czyli nie dostanie mandatu za przejazd na czerwonym świetle, ale jak dojdzie do wypadku, to jest jego wina. Pozostali użytkownicy zobowiązanie są do ułatwienia przejazdu , a nie ustąpienia pierwszeństwa przejazdu. Polecam Prawo o ruchu drogowym, art. 9 i art. 53.

0

Zglos komentarz

Reklama