Reklama
Reklama

Komentarze

8
J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Piękna sprawa :)

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
12 lat temu

GLUPOTA OSZOLOMSTWA POLAKOW I WATYKANCZYKOW JEST NIESKONCZENIE WIELKA !!.

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Glupota jest głosować na PO , a komu przeszkadza krzyż? Dla lewakow nic nie znaczący kawał betonu a dla wiernych znak zwycięstwa. Moim zdaniem tęcza jest bardziej glupia

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Jedno i 2 to niepotrzebna strata kasy. Mało tego w Polsce mamy?

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

W razie plagi wampirów, bezpieczni będą tylko ci którzy schronią się w tym miejscu.

0

Zglos komentarz

N
nasciturus 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Przecież za prywatne pieniądze stawiane. Tylko id**tą może przeszkadzać co wymyślają krzyżyki z brzozy w celu manipulacji.

0

Zglos komentarz

M
MINTOR 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Jak już chcesz wyjść na takiego mądrego, to taka rada od serca: pisze się "idotOM".

0

Zglos komentarz

R
rapp 🎖️ Snajper
12 lat temu

Będą mogli pomodlić się pod krzyżem o lepszy los :P

0

Zglos komentarz

F
Franusss 😏 Szyderca
12 lat temu

Trzeba być pi****lniętym żeby stawiać takie coś zamiast przeznaczyć tą kasę na jedzenie i ubrania dla potrzebujących ............

0

Zglos komentarz

M
melon84 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Mamy wielki krzyż na Giewoncie:-)

0

Zglos komentarz

Reklama