Reklama
Reklama

Komentarze

12
H
halasuch 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Włocławek - Kuj - POm - wiadomo daleki wschód !!! Szkoda psa :(

0

Zglos komentarz

K
koll2 😏 Szyderca
12 lat temu

Prawda "chyba NEI chcą" To przykre

0

Zglos komentarz

M
malakuku 🌾 Wieśniak
12 lat temu

dlaczego tego nie zgłosiłeś,tylko zrobiłeś de**lną fotkę?? przecież to się nadaje do interwencji policji[po noweli ustawy o ochronie zwierząt]!

0

Zglos komentarz

M
Marley82 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Włocławek -tu nawet "Biedronka" nie jest żółta

0

Zglos komentarz

K
klusheknsk 😏 Szyderca
12 lat temu

Pokolenie fejsbukowiczy, idzie s**ć - zmienia status, widzi coś złego - daje posta, jest świadkiem wypadku - dodaje zdjęcie... Ja rozumiem że można internet wykorzystać z dobrym zamiarem, ale wszystko ma swoje granice.

0

Zglos komentarz

D
Danoss3936 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Chciałbym się dowiedzieć, czy było to zgłaszane policji bądź straży miejskiej.

0

Zglos komentarz

T
termoleptyk 🌾 Wieśniak
12 lat temu

fake

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Ale ty k...a ułom jesteś.

0

Zglos komentarz

S
Sloczu87 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Znaki interpunkcyjne, brak dużych liter, polskich znaków i ogólny układ zdania... Niestety, to era SMS'ów, i internetu.

0

Zglos komentarz

M
Maciek256 🏹 Łowca
12 lat temu

chyba nei

0

Zglos komentarz

O
opisyxd 😏 Szyderca
12 lat temu

Tam nikt nie mieszka , Facet który mieszka obok opiekuje się tym syfem a ten zamiast zdjecie robić to podać to gdzieś , bo czy deszcz czy siego , ten pies byl tak krótko przywiązany , Włocławek znów sławny

0

Zglos komentarz

J
janekd67 🌾 Wieśniak
12 lat temu

nasza rasa jest okrutna :'(

0

Zglos komentarz

P
Pokazptaka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Do ID**TY ktory to zamieścil; TAKIE ZDARZENIA od razu ZGLASZA sie na policje lub odpowiednie fundacje jak np. OTOZ ANIMALS zajmujący sie pomaganiem wlasnie takim zwierzętom. Fundacje mozesz znalezc chocby na Facebooku, trzeba tylko przestac byc de**lem....

0

Zglos komentarz

G
Gadriell 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Dlaczego obrażasz autora? Może zdjęcie zrobił dla dokumentacji? Przecież musiał mieć jakiś dowód nie uważasz? Bo gdyby wezwał straż, a w tym czasie właściciel podszedłby i odpiął psa, to nie miałby żadnego dowodu. Tylko słowo przeciw słowu. A wtedy nic by nie zrobili. Więc moim zdaniem zrobienie zdj...

Dlaczego obrażasz autora? Może zdjęcie zrobił dla dokumentacji? Przecież musiał mieć jakiś dowód nie uważasz? Bo gdyby wezwał straż, a w tym czasie właściciel podszedłby i odpiął psa, to nie miałby żadnego dowodu. Tylko słowo przeciw słowu. A wtedy nic by nie zrobili. Więc moim zdaniem zrobienie zdjęcia było potrzebne. Z góry zakładasz, że autor nie zgłosił, a skąd to wiesz? Po co te obelgi i agresja?

0

Zglos komentarz

Reklama