Reklama
Reklama

Komentarze

1
K
ksiaze99 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Opłaty abonamentowe pobiera się za używanie odbiorników radiowych i telewizyjnych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w celu umożliwienia realizacji misji publicznej przez jednostki publicznej radiofonii i telewizji.

0

Zglos komentarz

Reklama