Reklama
Reklama

Komentarze

38
B
bandziorino 🌾 Wieśniak
12 lat temu

sekta może wszystko

0

Zglos komentarz

J
jusef19 🌾 Wieśniak
12 lat temu

sprawdź w słowniku co to jest sekta

0

Zglos komentarz

C
czacha666_2004 😏 Szyderca
12 lat temu

Pewnie liczył na jakieś fotki...

0

Zglos komentarz

G
GangBangStyle 🌾 Wieśniak
12 lat temu

I znowu atak na kościół! Za co go piętnujecie? Że co? Że rucha dzieci? :D

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

taka tradycja :)

0

Zglos komentarz

R
ROBI00000000 🏹 Łowca
12 lat temu

To tak samo jakby alkoholik wykładał na spotkaniach AA...

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
12 lat temu

To nie to samo, tam mówią osoby które zerwały z nałogiem o swoich doświadczeniach.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

No teraz to podłapią ferdziu :)

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
12 lat temu

Jurek ja olewam te śc****a niech podłapują to szczyt ich mozliwości

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Nie używaj określeń typu "śc****a" bo to zarezerwowane dla prymitywów typu Untraceable.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

a Untra to chyba bana znów ma, bo jeszcze dzisiaj Cię nie wyzwał :)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

No ma za łażenie za mną :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

nie wiedziałam, że za pe**lskie zapędy dostaję się tu bana ;)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

za prześladowanie dostał.

0

Zglos komentarz

L
lipton25 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Wiem że to będzie nie smaczne- ale może oni tam się uczą jak się nie dać złapać :/

0

Zglos komentarz

S
szatanoslaw 😏 Szyderca
12 lat temu

Już służby w PRL wiedziały o tym, że ten ksiądz jest pe****lem - mimo to został arcybiskupem i dość niedawno ujawniono, dowody na jego przestępstwa. Nie wydaje się wam to dziwne?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Współpracował więc nic dziwnego.

0

Zglos komentarz

Q
qzbik 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

jan paweł 2 tuszował mnóstwo takich skandali aż dziw że będzie świętym

0

Zglos komentarz

T
traffick 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ohydni ateisci odwalcie sie od Paetza, on kocha dzieci, inaczej.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

dogłębniej :)

0

Zglos komentarz

V
vonSupremo 😏 Szyderca
12 lat temu

no chyba wystąpił tam w roli jakiegoś eksperta :-)

0

Zglos komentarz

G
grog 😏 Szyderca
12 lat temu

na tych konferencjach ucza jak unikac odpowiedzialnosci

0

Zglos komentarz

C
cupamo 😏 Szyderca
12 lat temu

Pamiętam,to ten co rozdawał w prezencie majtki z napisem ROMA i kazał to czytać od tyłu.Pewnie lubi od tyłu.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

On wszystko lubił od tyłu :)

0

Zglos komentarz

S
Starbreaker 😏 Szyderca
12 lat temu

oskarżyć można każdego ;)

0

Zglos komentarz

K
Klub_Smolenski ⚔️ Jedi
12 lat temu

Uważasz że jest niewinny?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Owszem,ale bywa czasem tak że kogoś wręcz trzeba,i powinno się oskarżyć.

0

Zglos komentarz

K
kazsu 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ci to najlepiej wróciliby do inkwizycji zwłaszcza w Polsce. To jest chore zwłaszcza w XXI wieku.

0

Zglos komentarz

L
lukasto 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Może wleciał się pochwalić !

0

Zglos komentarz

B
Blackjoe 🌾 Wieśniak
12 lat temu

W katedrze poznańskiej, wśród kolumn szarych mroku Słychać szelest cichy czyichś wolnych kroków W zakonnych łukach wśród świateł lichtarzy Modlą się klerycy - bynajmniej nie starzy Są rozmodleni; na twarzach skupienie Lecz każdy bacznie zerka na swe przyrodzenie Bo raz tylko starczy postąpić n...

W katedrze poznańskiej, wśród kolumn szarych mroku Słychać szelest cichy czyichś wolnych kroków W zakonnych łukach wśród świateł lichtarzy Modlą się klerycy - bynajmniej nie starzy Są rozmodleni; na twarzach skupienie Lecz każdy bacznie zerka na swe przyrodzenie Bo raz tylko starczy postąpić niebacznie A sam arcybiskup masować wnet zacznie

0

Zglos komentarz

S
sex4all 🏹 Łowca
12 lat temu

Julek "dymał" głównie wikarych, ale kilka dobrych lat JPII pozwalał na "rządy" Julka-poprostu wstyd. Proponuję zaczerpnąć trochę wiedzy a większość zastanowi się nad kanonizacją Karola czy aby taki święty!Paetz to jeden z wielu, wielu j3baków których JPII dobrze krył!

Julek "dymał" głównie wikarych, ale kilka dobrych lat JPII pozwalał na "rządy" Julka-poprostu wstyd. Proponuję zaczerpnąć trochę wiedzy a większość zastanowi się nad kanonizacją Karola czy aby taki święty!Paetz to jeden z wielu, wielu j3baków których JPII dobrze krył!

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

No ale zobacz kto zostaje świętym... Tylko tacy co maja coś za uszami.

0

Zglos komentarz

G
globus0024 🌾 Wieśniak
12 lat temu

zastanów się nad tym co piszesz!! Petzowi nic nie udowodniono!!! Ale mamy sprawnie działającą propagandę anty kościelną. Gilowi też jeszcze nic nie udowodniono a już dawno zrobiono z niego pe****la!!! Jak to jest że jak skarbówka oskarża kogoś o oszustwa, likwiduje firmy a za jakiś czas okazuje się...

zastanów się nad tym co piszesz!! Petzowi nic nie udowodniono!!! Ale mamy sprawnie działającą propagandę anty kościelną. Gilowi też jeszcze nic nie udowodniono a już dawno zrobiono z niego pe****la!!! Jak to jest że jak skarbówka oskarża kogoś o oszustwa, likwiduje firmy a za jakiś czas okazuje się że urzędnik się pomylił to naród jest oburzony, a jak oskarża się kościelnego o pe****lię, to nawet jeśli go uniewinnią to i tak pozostaje pe****lem!!!

0

Zglos komentarz

M
majtek5 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Całe życie trzeba się uczyć

0

Zglos komentarz

Z
zoch2007 🌾 Wieśniak
12 lat temu

był jako przykład

0

Zglos komentarz

S
sebololo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Karol Wojtyła palcem nie kiwnął w temacie pe****lii wśród księży bo miał na głowie ważniejsze sprawy- walkę z komuną bo ta zagrażała zyskom kościoła. A teraz polski kler robi go świętym aby jeszcze bardziej umocnić swą pozycję w naszym zacofanym narodzie.

0

Zglos komentarz

G
globus0024 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A mam pytanie do tego kto wrzucił to zdjęcie!! Jaki wyrok padł w przypadku tej sprawy??? Bo choć jestem sceptycznie nastawiony do KK. to uważam że dopóki nie ma wyroku to ktoś jest niewinny!!! A tym bardziej jeśli wyrok był uniewinniający!!! Oskarżyć można każdego!!! Mógłbym dzisiaj iść na policję i...

A mam pytanie do tego kto wrzucił to zdjęcie!! Jaki wyrok padł w przypadku tej sprawy??? Bo choć jestem sceptycznie nastawiony do KK. to uważam że dopóki nie ma wyroku to ktoś jest niewinny!!! A tym bardziej jeśli wyrok był uniewinniający!!! Oskarżyć można każdego!!! Mógłbym dzisiaj iść na policję i zgłosić że 10 lat temu widziałem jak papież JP II molestował dziecko!! Za odpowiednią kwotę znalazłbym też świadków co nie czyni z niego pe****la!!! Sebololo!!! Jakby nie walka z komuną to pewnie dalej należelibyśmy do bloku wschodniego, jeździłbyś starą ładą a Twoje dzieci uczyłyby się ruskiego

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

A jakie wyroki dostają wysoko postawieni księża....

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Mysle ze za bardzo podniecacie sie ta pe****lia za ok 20 lat bedzie ona całkiem normalna jak homoseksualizm, sa dwie drogi pierwsza to ze w holandi juz dziala całkowicie legalna partia pe****li, i przy lewicowych rzadach tego kraju i europy doprowadzi do obniżenia wieku współżycia , i w ten sposob z...

Mysle ze za bardzo podniecacie sie ta pe****lia za ok 20 lat bedzie ona całkiem normalna jak homoseksualizm, sa dwie drogi pierwsza to ze w holandi juz dziala całkowicie legalna partia pe****li, i przy lewicowych rzadach tego kraju i europy doprowadzi do obniżenia wieku współżycia , i w ten sposob zalegalizuje pe****lie, druga droga to taka ze za 20 lat w europie zachodniej dominująca nacja beda muzulmanie a tam zgodnie z prawem szariatu mozna miec zone kilku letnia czyli rowniez legalna pe****lia. Wiec dajcie sobie spokoj z tymi wpisami,

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Czyli nie powinniśmy się czepiać księży pe****li? I od kiedy to uważasz homoseksualizm za normalny?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

@Gajcy, jesteś id**tą-nie myślisz.Powtarzasz tylko co usłyszysz i wydaje ci się ,że jesteś mądry. Po pierwsze rząd ma g*wno do gadania jeśli chodzi o legalizacje dewiacji,nie mówiąc już o tym, ze twoim zdaniem najlepiej przymknąć oko na łamanie prawa i obrzydliwe zboczenie bo jak piszesz zaraz będzi...

@Gajcy, jesteś id**tą-nie myślisz.Powtarzasz tylko co usłyszysz i wydaje ci się ,że jesteś mądry. Po pierwsze rząd ma g*wno do gadania jeśli chodzi o legalizacje dewiacji,nie mówiąc już o tym, ze twoim zdaniem najlepiej przymknąć oko na łamanie prawa i obrzydliwe zboczenie bo jak piszesz zaraz będzie "normalne"Po drugie, ty się lepiej martw O przyjaciół z "cywilizowanego" świata, co ci moga zrobić (i to nie za 20 lat) w obronie swoich interesów.

0

Zglos komentarz

P
pablo1122334455 🌟 Padawan
12 lat temu

Pewnie wziął za to dużo srebrników...

0

Zglos komentarz

P
piskun133 😏 Szyderca
12 lat temu

Ha Ha Ha wesoły Julek znowu w akcji... nie ma rady dopóki sie kilku arcy i kilku bisk nie powiesi i nie wykastruje to ta banda bedzie czuła absolutnie bezkarna

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Ciekaw jestem czemu to tylko w kosciele jest pe****lia poruszania, ostatnio czytalem o grupach homoseksualistow w anglii ktorzy adoptowali dzieci i je gwałcili, czyżby gwałt homo. Jest lepszy mniej okrutny, albo nauczycieli. Według statystyk wsród nauczycielimjest duzo wiecej pe****li niz wsród ksie...

Ciekaw jestem czemu to tylko w kosciele jest pe****lia poruszania, ostatnio czytalem o grupach homoseksualistow w anglii ktorzy adoptowali dzieci i je gwałcili, czyżby gwałt homo. Jest lepszy mniej okrutny, albo nauczycieli. Według statystyk wsród nauczycielimjest duzo wiecej pe****li niz wsród ksiezy, a tu cisza.

0

Zglos komentarz

P
pablo1122334455 🌟 Padawan
12 lat temu

skoro czytałeś o "grupach homoseksualistow w anglii ktorzy adoptowali dzieci i je gwałcili", no to nie tylko w kościele pe****lia jest poruszana... :):):):):):):):):):):):)

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
12 lat temu

Róznica polega na tym ze jak wykryje sie jakiegos pe****la wsród nauczycieli to natychmiast się go zamyka do pierdla, drektorzy szkól, ministerstwo edukacji i inni nauczyciele sie od niego odcinają, nie przenosi sie go do innej szkoly, nie tuszuje sie sprawy, nie ukrywa w watykanie. Tylko Kosciuł Ka...

Róznica polega na tym ze jak wykryje sie jakiegos pe****la wsród nauczycieli to natychmiast się go zamyka do pierdla, drektorzy szkól, ministerstwo edukacji i inni nauczyciele sie od niego odcinają, nie przenosi sie go do innej szkoly, nie tuszuje sie sprawy, nie ukrywa w watykanie. Tylko Kosciuł Katolicki chroni pe****lów i ukrywa pe****lie.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

Pe****le naradzali się co robić aby nie wpadać.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

No co jak co, ale Paetz zna się na rzeczy. Odpowiedni człowiek we właściwym miejscu :)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

To już taka pe****lska legenda... Muszę pilnować by go nie zapomniano :)

0

Zglos komentarz

P
pablo1122334455 🌟 Padawan
12 lat temu

Masz rację... bo jeszcze zapomną i ogłoszą go świętym... KOŚCIOŁOWI O TO CHODZI, ŻEBY NIE PAMIĘTAĆ I NIE ROZUMIEĆ

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Dla tak wielu kleryków jest wzorem :)

0

Zglos komentarz

P
pablo1122334455 🌟 Padawan
12 lat temu

To widać po gębie, że umie to dobrze zrobić... więc musi być wzorem dla kleryków..

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Ciasnousty :)

0

Zglos komentarz

Q
qzbik 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

PEETZ SHOW BOYS

0

Zglos komentarz

L
Licentias 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ciekawe czy już w seminariach uczą ich np. jakich cukierków używać do wabienia dzieci, albo co robić aby nie gadały...

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

No a czego mają innego uczyć:)

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
12 lat temu

Peatz to akurat molestował dorosłych ksieży i kleryków.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Od kiedy 9-12 lat to są dorośli?

0

Zglos komentarz

M
michalng 🎖️ Snajper
12 lat temu

Znasz jakis 9 letnich kleryków ? albo ksiezy w tym wieku ? Paetz obsciskiwał dorosłych facetów.

0

Zglos komentarz

J
jusef19 🌾 Wieśniak
12 lat temu

http... masz poczytaj jurek, bo widzę, że dla ciebie rzetelne podanie informacji jest za trudne. nie bronię go, żeby nie było potem, ale informacje podaje sie rzetelnie, a nie jak Klub_Smolenski na aferę z przeinaczonymi faktami

0

Zglos komentarz

J
jusef19 🌾 Wieśniak
12 lat temu

www.wyborcza.pl/1,76842,6754175,Dzieje_grzechu__Historia_sprawy_abpa_Paetza.html

0

Zglos komentarz

J
jusef19 🌾 Wieśniak
12 lat temu

poczytaj jurek i Klub_Smolenski i nauczcie się co to rzetelność. dla jasności nie bronię osoby na obrazku, ale rzetelność to rzetelność.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Czyli jak kupował swym ministrantom bieliznę damską to nie było nic zdrożnego? W tym artykule rzeczywiście piszą o dorosłych. I dlaczego był oskarżony o pe****lie skoro molestował tylko dorosłych?

0

Zglos komentarz

J
jusef19 🌾 Wieśniak
12 lat temu

no właśnie był oskarżony o molestowanie a nie o pe****lię. bieliznę kupował klerykom. chyba że masz jakieś inne źródła że był oskarżony o pe****lię, bo ja nie znalazłem. kaj masz to zapodaj

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

Jak jest gejem to powinien pójść do gej klubu i obmacywać kogoś kto tego chce. A nie tych chłopaków, którzy chcieli księżmi zostać a nie gejami. I powinien przestać okłamywać swoich wiernych ze żyje w celibacie, zrzucić sutannę pójść do roboty i za swoje pieniądze kupować podarunki swoim chłopakom a...

Jak jest gejem to powinien pójść do gej klubu i obmacywać kogoś kto tego chce. A nie tych chłopaków, którzy chcieli księżmi zostać a nie gejami. I powinien przestać okłamywać swoich wiernych ze żyje w celibacie, zrzucić sutannę pójść do roboty i za swoje pieniądze kupować podarunki swoim chłopakom a nie za jałmużnę od wiernych. A jak chce być księdzem gejem i być w związku z chłopakiem to niech zmieni religie na protestancką tam na to się zgadzają.

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
12 lat temu

LUDZIE JACY WY JESTESCIE GLUPI - CHODZICIE DO KOSCIOLOW PATRZEC NA TYCH BANDZIOROW (MAM NA MYSLI TYLKO PE****LI ) I PRZYJMUJECIE Z TYCH BRUDNYCH,SMIERDZACYCH LAP KOMUNIJNE OPLATKI !!!.

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
12 lat temu

Bardzo energetyczny komek

0

Zglos komentarz

G
grog 😏 Szyderca
12 lat temu

to jest mieso z Jezusa a nie oplatek

0

Zglos komentarz

E
EliteStyl 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ekspert od potrzeb pe****lw? XD

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Zna temat z autopsji :)

0

Zglos komentarz

R
ruskysheriff 🌾 Wieśniak
12 lat temu

to nie była konferencja tylko szkolenie

0

Zglos komentarz

L
leszkowaty 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

to pewnie takie warsztaty doszkalające byly (pod nazwa konferencji)

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Powinien siedzieć cichutko w piecu i smażyć za swoje grzechy !

0

Zglos komentarz

P
Prostytus 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Z przodu świeca, z tyłu świeca, oto właśnie sex na Paetza.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

Dobre :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

przecież ten obleśny klecha powinien w pierdlu siedzieć a nie w konferencjach uczestniczyć

0

Zglos komentarz

L
Lizard1488 🌾 Wieśniak
12 lat temu

No co przecież potrzeba tam ekspertow od tematu

0

Zglos komentarz

E
12 lat temu

Księża pe****le idealnie potrafią się kryć. Dlatego tak mało z nich otrzymało wyroki.

0

Zglos komentarz

D
dawmilc 🌾 Wieśniak
12 lat temu

szkolili się w nowych technikach.

0

Zglos komentarz

Reklama