Reklama
Source: wgrane.pl

SZ 4869E Id***a za kierownicą. Nagranie z 28.04.2014

przez Admin — 12 lat temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
L
lipadno 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Widac nie wszystkie buraki z golfow 3 przesiedli sie do paska kombi w TeDIku.

0

Zglos komentarz

A
among 🏹 Łowca
12 lat temu

Wiadomo. VieśWagen :/

0

Zglos komentarz

B
bartek1561 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jak moim zdaniem koles ma dobra rekcje bo pewnie ten co to nagral by wjechal w tamtem samochod :D

0

Zglos komentarz

J
JohnMilton 😏 Szyderca
12 lat temu

NARUSZENIE REGULAMINU: "Aby dodać absurd najpierw musisz się zarejestrować w serwisie".

0

Zglos komentarz

S
spider37 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Tępe Żabole w góóólfach.Większość żaboli tak jeździ.Małpują od Sosnowiaków

0

Zglos komentarz

Reklama