Reklama
Reklama

Komentarze

3
G
gajcy 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Mysle ze kosciol walczy z pe****lia bardziej niz homoseksualisci, w kosciele chociaż sie o tym mowi i potępia, wsród homoseksualistow jest bloga cisza a statystycznie tam jest najwieksze bagno.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
12 lat temu

No a w kościele to homoseksualistów nie uświadczysz? O homoseksualnym lobby w KK to pewnie też nie słyszałeś?

0

Zglos komentarz

J
12 lat temu

Kosciół nie walczy z pe****lią bo księża pe****le wypełniają nauki jezusa a zaskakujące jest jeszcze to że większość księży to pe****le, wsród chrześcijan jest najwięcej pe****lii i patologii ale o tym w Polsce się nie mówi bo poprawność polityczna

0

Zglos komentarz

D
drvector 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a i tak powiedza ze to wina Palikota:)

0

Zglos komentarz

M
Maciek256 🏹 Łowca
12 lat temu

katolicy już minusują.

0

Zglos komentarz

Reklama