Niech mi ktoś powie jak faktycznie
przez
maxicoveri
— 12 lat temu
Mysle ze kosciol walczy z pe****lia bardziej niz homoseksualisci, w kosciele chociaż sie o tym mowi i potępia, wsród homoseksualistow jest bloga cisza a statystycznie tam jest najwieksze bagno.
Zgłoszenie zostało wysłane
No a w kościele to homoseksualistów nie uświadczysz? O homoseksualnym lobby w KK to pewnie też nie słyszałeś?
Zgłoszenie zostało wysłane
Kosciół nie walczy z pe****lią bo księża pe****le wypełniają nauki jezusa a zaskakujące jest jeszcze to że większość księży to pe****le, wsród chrześcijan jest najwięcej pe****lii i patologii ale o tym w Polsce się nie mówi bo poprawność polityczna
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane