Reklama
Reklama

Komentarze

1
M
masakra01 🏹 Łowca
12 lat temu

Zacząłem walkę z tym de**lizmem ,ale miło mi że mam naśladowców którzy też z tym goownem walczą, brawo ! PLUS ! Ty robisz to ogólnie, ja to robię personalnie . Tępić kr***nów bez mózgu na wiocha.pl !!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

Reklama