Reklama
Reklama

Komentarze

18
S
Sigmundo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To nie przypadek. Remont sponsorowal ZUS. Wystarczy spojrzeć kto tam chce przechodzić przez jezdnię.

0

Zglos komentarz

D
dawidx94 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Autor Zamiast Pisać Dziwne Opisy... Powinien Ku**a Wstawić Adres takiego skrzyżowania... Być Może Będę Tam Autem. A Takie Kruczki Lepiej Znać... Nie chcę mieć na sumieniu Pieszego... A Tym Bardziej jeśli może być to Dziecko...

0

Zglos komentarz

M
Mokleks 💩 JP 100%
12 lat temu

Gratulacje dla autora... mam nadzieję że nie masz prawa jazdy...

0

Zglos komentarz

P
piterek1974 💩 JP 100%
12 lat temu

To nasz wspaniały Andrychów.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

w przypadku sygnalizatora kierunkowego jest bezwzględne pierwszeństwo z tym że pieszy bez uprawnień nie posiada takiej wiedzy i nie zdaje sobie z tego sprawy na jakie niebezpieczeństwo jest narażony w tym momencie

0

Zglos komentarz

K
kermitttt 🏹 Łowca
12 lat temu

Ktoś przekręcił sygnalizato. Albo jakiś nocny cowboy, albo ktoś zachaczył paką .

0

Zglos komentarz

A
adamsatanisz 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A autor wysłał to zdjęcie to odpowiedniego zarządu dróg czy tylko wstawił ten obrazek na wioche?

0

Zglos komentarz

K
kirer2 🏹 Łowca
12 lat temu

prawie jak"rosyjska ruletka":)))))))))))))

0

Zglos komentarz

W
wieesiuu 💩 JP 100%
12 lat temu

STRZAŁKĘ NARYSOWAŁEŚ POD ZAKAZ OBOK JEST ZNAK NAKAZU WIĘC SKRZYŻOWANIE I ŚWIATŁA SĄ DOBRZE ROZMIESZCZONE NIE WIEM CZEGO SIĘ CZEPIASZ CHCESZ SIĘ PONABIJAĆ JEDZ DO SZCZECINA NA KRZYŻÓWCE UL SZEROKIEJ MODREJ I SZAFERA JEST NAJMNIEJSZE RONDO W EUROPIE TO DOPIERO WIOCHA

0

Zglos komentarz

D
DkNG 🏹 Łowca
12 lat temu

nie drzyj ryja

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

A co do tego ma skrzyżowanie? Kierowca id***a, co nie patrzy na znaki to nawet tramwajem na prostych torach zakręci.

0

Zglos komentarz

K
kostek7273 😏 Szyderca
12 lat temu

O czym Ty mówisz?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Jeszcze raz obejrzałem i dopiero dostrzegłem:) Kostku, słuszną wiochę wstawiłeś, a ja bzdury napisałem powyżej.

0

Zglos komentarz

P
Pablo1919 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Kilka razy spotkałem się z podobnymi skrzyżowaniami. W Lesznie tez mamy podobne. Skręcasz w prawo na skrzyżowaniu przy zielonym i sru rowerzysta ci pod koła wlatuje bo też ma zielone.

0

Zglos komentarz

O
ojejka 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ale nie ma przepisu, który pozwala rowerzyście WJECHAĆ nawet na zielonym na PRZEJŚCIE dla pieszych, chyba, że jest to PRZEJAZD dla rowerów... Przejeżdżanie rowerem po pasach (jak po ścieżce rowerowej) to wykroczenie :)

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

Co za de**le układali konfiguracje świateł ?? Skończeni de**le ! Powinni byc odpowiedzialni za kazdego przechodnia ,ktory tam straci zdrowie ,lub co gorsza zycie!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

To niech latają samolotami

0

Zglos komentarz

P
Patricco91 💩 JP 100%
12 lat temu

Jest taki przepis, jeśli jest zielona strzałka to kierowca i tak musi stanąć i upewnić się że żaden pieszy nie przechodzi przez pasy :)

0

Zglos komentarz

P
Protop 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ta na obrazku oznacza akurat przejazd bezkolizyjny. Ta o której mówisz, występuje razem z czerwonym światłem i jest obok sygnalizatora.

0

Zglos komentarz

D
DkNG 🏹 Łowca
12 lat temu

patri masz na myśli strzałke przy sygnalizatorze S3 a tu mamy sygnalizator S2 który, jak kolega już zauważył, uprawnia do bezkolizyjnej jazdy we wskazanym kierunku (w ramach doedukowania jełopów - jak masz taki sygnalizator jak ten ktory na fotce jest czerwony (S2 w lewo) to NIE MOŻNA ZAWRACAĆ a TYL...

patri masz na myśli strzałke przy sygnalizatorze S3 a tu mamy sygnalizator S2 który, jak kolega już zauważył, uprawnia do bezkolizyjnej jazdy we wskazanym kierunku (w ramach doedukowania jełopów - jak masz taki sygnalizator jak ten ktory na fotce jest czerwony (S2 w lewo) to NIE MOŻNA ZAWRACAĆ a TYLKO SKRĘCIĆ w lewo)! p.s. niezła kiszka jesli to serio tak działa w uj niebezpieczna sytuacja

0

Zglos komentarz

C
Credt 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Jesteś id**tą, Patricco91. I mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy.

0

Zglos komentarz

M
mateusz_551 🌾 Wieśniak
12 lat temu

hahah , Patricco91 pewnie zatrzymuje się przed każdą taką zieloną strzałką i dziwi się czemu trąbią (jeśli oczywiście uczestniczy w ruchu)

0

Zglos komentarz

A
Anula0070 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Nasz słynny (nie)kochany Andrychów...

0

Zglos komentarz

W
wszystkozajete 😏 Szyderca
12 lat temu

Brawo dla drogowców za idealną synchronizację sygnalizacji świetlnej!

0

Zglos komentarz

D
Dune 😏 Szyderca
12 lat temu

Co ciekawe - taka sytuacja jest podobno niemożliwa.

0

Zglos komentarz

A
adamosow 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Genialne rozwiązanie problemu przeludnienia

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Mam nadzieję, że twój ród wyginie w taki sposób.

0

Zglos komentarz

Reklama