Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Przyjaciel trzymany na wycieraczce pod drzwiami podczas odwiedzin. ładna mi przyjaźń. panie baraku, źle pan interpretuje tą przyjaźń. powiedz pan tym burakom co pana goszczą, kim dla szanownego pana oni są, bo ja przyjaciół przyjmuje w otwartych drzwiach i zapraszam do środka. nie, że zaraz pana odw...
Przyjaciel trzymany na wycieraczce pod drzwiami podczas odwiedzin. ładna mi przyjaźń. panie baraku, źle pan interpretuje tą przyjaźń. powiedz pan tym burakom co pana goszczą, kim dla szanownego pana oni są, bo ja przyjaciół przyjmuje w otwartych drzwiach i zapraszam do środka. nie, że zaraz pana odwiedzę bo zwisa mi to miękkim wałkiem, ale fałsz pański i panu podobnym to mistrzostwo obłudy i kłamstwa, w którym rzeczywiście ma pan tu w polsce zdolnego ucznia, wnuka hitlerowca.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wcale Obama tak nie powiedział. Dziennikarze jak zwykle wszystko przekręcają. Powiedział"mam najlepszego przyjaciela w Polsce". A to oznacza, że może nim być każdy np. Kazio z Wąchocka :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane