Reklama
Reklama

Komentarze

33
O
ojejku150 🌾 Wieśniak
12 lat temu

wiara to choroba

0

Zglos komentarz

B
Bolec1980 🏹 Łowca
12 lat temu

Hehehe. Papamobile przebiło wszystko. Brak słów...

0

Zglos komentarz

P
pawelfarciaz 🎖️ Snajper
12 lat temu

Kapłani i nauczyciele w bardzo wyrazisty sposób opowiedzieli dzieciom o miłosierdziu, wybaczeniu i nawróceniu.

0

Zglos komentarz

J
jasiaczek2 💩 JP 100%
12 lat temu

Czy ci ludzie nie czują swojego skr***nienia...?

0

Zglos komentarz

L
linaxis 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

Dżizus kurw.a ja pi****l.e

0

Zglos komentarz

D
dzieci_proboszcza 😏 Szyderca
12 lat temu

Przestancie sie smiac, ojciec nawet figurki sprzedal!

0

Zglos komentarz

V
videocop 🌾 Wieśniak
12 lat temu

To jakiś Fake. Na dachu papamobila brakuje wraku topolewa.

0

Zglos komentarz

M
marko3237 🌾 Wieśniak
12 lat temu

kampania wyborcza polikota i tak nie pomogło

0

Zglos komentarz

Q
quguar 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A w ambonie siedzi pewnie organista z wiatrówką w garści, przebrany za zamachowca :)

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
12 lat temu

To juz ku*wa przesada !

0

Zglos komentarz

P
pawel.slo 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A gdzie Ali Agcza? :D

0

Zglos komentarz

B
Bucychrust 💩 JP 100%
12 lat temu

to jakiś kabaret czy jak?

0

Zglos komentarz

S
sebols 😏 Szyderca
12 lat temu

Ciemnogród

0

Zglos komentarz

R
Ratm87 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ehhh Katole,Katole,Katoooleeee......

0

Zglos komentarz

C
czyzad 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Chyba już ich całkiem po..rąbało

0

Zglos komentarz

F
Fafikuleniek 😏 Szyderca
12 lat temu

Lewackie bydło, tylko im granat tam wrzucić.

0

Zglos komentarz

K
klajp 🌾 Wieśniak
12 lat temu

proboszcza bym do więzienia posłał jako pe****l napewno by zrozumiał gdzie błąd popełnił

0

Zglos komentarz

G
grzegorz1 🌾 Wieśniak
12 lat temu

SZOK

0

Zglos komentarz

K
koll2 😏 Szyderca
12 lat temu

Jak by tak wyglądał papamobil w 1981roku to do zamachu by niedoszło. Wiocha.

0

Zglos komentarz

K
KWKsmiech 😏 Szyderca
12 lat temu

WOW! Nie wiedziałem że z wózka stołówkowego można zrobić PapaMobile!

0

Zglos komentarz

K
KWKsmiech 😏 Szyderca
12 lat temu

I nie spodziewałem się, że gość od WF-u się do tego posunie :D

0

Zglos komentarz

S
12 lat temu

PRZECIEZ JAN PAWEL UMARL SMIERCIA NATURALNA, A NIE W SMOLENSKU

0

Zglos komentarz

R
RobertK20 😏 Szyderca
12 lat temu

papamobil mnie roz.je bał

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Klasyczny szkolny chamski żart ale d**a nie szklanka!

0

Zglos komentarz

M
madzienka20 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ciemnogród

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Eksperyment procesowy dotyczący zamachu na JP II, realizowany przez kolejnych ekspertów Macierewicza.

0

Zglos komentarz

M
Maciek256 🏹 Łowca
12 lat temu

chciałbym zobaczyć inscenizacje katastrofy smoleńskiej.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Ja też ale myślę, że to kwestia czasu:-)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

będzie na kolejnej miesięcznicy :D

0

Zglos komentarz

H
hejkumtejkum ⚔️ Jedi
12 lat temu

a sztuczną mgłę wytworzą kadzidłami:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Sam bym tam pobaraszkowal ;)

0

Zglos komentarz

K
KWKsmiech 😏 Szyderca
12 lat temu

Ksiądz AWANSOWAŁ!

0

Zglos komentarz

M
12 lat temu

może i ja bym sie nic tu nie wypowiadała ale jak patrzę na tych dwóch pajaców w garniturach oraz na ten papierowy samochód to się zastanawiam czy oni są normalni?

0

Zglos komentarz

S
sebkop 🏹 Łowca
12 lat temu

Później będzie inscenizacja Gill party.

0

Zglos komentarz

S
Samwise_Gamgee 🌾 Wieśniak
12 lat temu

hahaha o qrwa yebłam XD

0

Zglos komentarz

P
piotrek71 🌾 Wieśniak
12 lat temu

ALE KURVA WSTYD!!!

0

Zglos komentarz

B
bubala 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

i takie groteskowe małpowanie nie uraża niczyich uczuć ??? to nie parafianie tylko patafianie urządzają kościelne pajacowanie. o Panie ty niby istniejesz i nie walisz gromem w to de**lowanie. kiedyś jak uczniaki udawały przejazd papo wozem to chciano ich karać jak zbrodniarzy. teraz jest cacy bo wym...

i takie groteskowe małpowanie nie uraża niczyich uczuć ??? to nie parafianie tylko patafianie urządzają kościelne pajacowanie. o Panie ty niby istniejesz i nie walisz gromem w to de**lowanie. kiedyś jak uczniaki udawały przejazd papo wozem to chciano ich karać jak zbrodniarzy. teraz jest cacy bo wymyślił to jakiś porąbany klecha.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

O KURVA!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

"Każdy ma jakiegoś bzika, każdy jakieś hobby ma, a ja w domu mam chomika, kota, rybki oraz psa" ... jak ktoś dopisze czemu miała służyć ta inscenizacja to dam +

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

A czemu ma służyć inscenizacja drogi krzyżowej Jezusa Chrystusa? To ten sam sposób propagandy. Kościół chce zrobić z JP2 kolejnego ukrzyżowanego i umęczonego.

0

Zglos komentarz

P
pawelfarciaz 🎖️ Snajper
12 lat temu

Kapłani i nauczyciele w bardzo wyrazisty sposób opowiedzieli dzieciom o miłosierdziu, wybaczeniu i nawróceniu.

0

Zglos komentarz

H
hejkumtejkum ⚔️ Jedi
12 lat temu

De**lizm niektórych kręgów katolickich poraża... Nabijamy się z ciapatych a na własnym gruncie mamy to samo...

0

Zglos komentarz

U
unity 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

pytam się po co?

0

Zglos komentarz

Reklama