Reklama
Reklama

Komentarze

10
B
brunoo11 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Po co porównywach Polske do Niemiec ? To całkowicie coś innego

0

Zglos komentarz

A
Antoch 🎖️ Snajper
12 lat temu

właśnie na ch......j porównujesz Niemcy i Polskę

0

Zglos komentarz

A
Andy997 🌾 Wieśniak
12 lat temu

po to żebyście zobaczyli jaki mamy z**b@ny kraj który kroi ludzi nawet w szpitalu...ps. Wcześniej widziałem inne wiochy z posiłkami ze szpitali w PL dlatego chciałem pokazać wam jak jest gdzie indziej...co za ludzie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Spierd@laj do niemcuw jak ci nie pasuje p@dale j@bany

0

Zglos komentarz

A
Andy997 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Ped@l to chyba z Ciebie! ciekawe czy w realu byl bys taki mądry b@r@nie! Analfabeto jak nie rozumiesz przekazu to zakmnij jadaczkę!!!

0

Zglos komentarz

E
Eric_Cartman 🎖️ Snajper
12 lat temu

Jakie Niemcy ? Jak to druga Turcja jest !

0

Zglos komentarz

K
killroad3 🌾 Wieśniak
12 lat temu

A łyche to mają wielką jak odbyt mamuta

0

Zglos komentarz

S
sebek4x4 🌾 Wieśniak
12 lat temu

bo łycha polska więcej nabierze

0

Zglos komentarz

N
nuzglu 🌾 Wieśniak
12 lat temu

a do szpitala to sie idzie leczyc czy zrec?

0

Zglos komentarz

E
Eric_Cartman 🎖️ Snajper
12 lat temu

Ja zawsze wpi#rdalam !

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
12 lat temu

BO NIEMCY NIE KRADNA !!.

0

Zglos komentarz

B
bubatraker96 😏 Szyderca
12 lat temu

jakby wyciągnąć całą chemie i inne badziewia wsadzone w ten posiłek to zostało by niewiele do zjedzenia. wolę zjeść odrobinę polskiego mięsa niż kilogram tego niemieckiego badziewia

0

Zglos komentarz

M
mrokis 🌾 Wieśniak
12 lat temu

10 euro za wyzwienie dziennie :) jaka chemia? byle jaka tania wedlina ma 75% miesa w miesie. Polskie mieso blado wypada na tle niemieckiego i to wpolskim jest solanka albo soja bo taniej jest zrobic takowe mieso. :)

0

Zglos komentarz

A
Andy997 🌾 Wieśniak
12 lat temu

co w tym innego tu i tu są tacy sami ludzie i powinni być tak samo traktowani, umiecie tylko dużo gadać na necie nic kur...więcej normalny żal!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

Reklama