Reklama
Reklama

Komentarze

3
V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

A ilu Niemców nie poszło na wybory gdy NSDAP przejęło władze? Ilu nie głosowało na NSDAP? NSDAP nie miało nawet większości w parlamencie to był rząd mniejszościowy. Ale wystarczyło do obalenia demokracji. Dlatego trzeba uważać na JKM bo do obalenia demokracji też mu może wystarczyć 30% w parlamencie...

A ilu Niemców nie poszło na wybory gdy NSDAP przejęło władze? Ilu nie głosowało na NSDAP? NSDAP nie miało nawet większości w parlamencie to był rząd mniejszościowy. Ale wystarczyło do obalenia demokracji. Dlatego trzeba uważać na JKM bo do obalenia demokracji też mu może wystarczyć 30% w parlamencie przy 25% frekwencji. Czyli przy realnym poparciu 7%.

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
12 lat temu

Nareszcie by wam, lewakom, skończyło się koryto. Dlatego tak go nienawidzicie.

0

Zglos komentarz

C
cyb155 😏 Szyderca
12 lat temu

Jakaś ci**a pe**lsko-lewacka z ciebie czy co? kolejny raz widzę jakieś twoje wypociny lewackie .Do pieca z kur..wami takimi. Obalić demokrację żeby takie jełopy jak ty nie miały prawa głosu :)))

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
12 lat temu

Pewnie twoją babke zgwałcił jakiś szwab z NSDAP i stąd masz te szwabskie poglądy.

0

Zglos komentarz

O
owcazogorkowca 🎯 Wyjadacz
12 lat temu

vacarius niestety nie skończył nawet podstawówki więc PO-pisał się wiedzą powyżej. Typowy lewacki ćpun czym sam lubi co jakis czas się pochwalić. Idź vacus się zjarać to może będzie spokój z intelektualnymi zerami. Zabierz jureczka ze sobą.

0

Zglos komentarz

T
toli 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Czytanie ze zrozumieniem- dla autora tej wiochy o wiele za trudne :(

0

Zglos komentarz

P
Potomek_Husarii 🌾 Wieśniak
12 lat temu

Dyndał byś wtedy za jaja na latarni lewaku xD hahaha

0

Zglos komentarz

Reklama