Reklama
Reklama

Komentarze

2
M
michau_n 😏 Szyderca
11 lat temu

chodnik jest po to żeby straż zarobiła dobrze na klamrach za nieprzepisowe parkowanie

0

Zglos komentarz

H
H_A_D_E_S 🎖️ Snajper
11 lat temu

Brawo dla STRAŻY MIEJSKIEJ. Stanowcze NIE dla "id****w"

0

Zglos komentarz

Reklama