Wro Aquapark 2 parkingi ale po co jak jest chodnik
przez
mysiull
— 11 lat temu
chodnik jest po to żeby straż zarobiła dobrze na klamrach za nieprzepisowe parkowanie
Zgłoszenie zostało wysłane
Zgłoszenie zostało wysłane