Reklama
Reklama

Komentarze

7
S
sukazemnie 😏 Szyderca
11 lat temu

Dobrze że na świecie są jeszcze tacy dobrzy ludzie >JESTEŚ GODNY PODZIWU

0

Zglos komentarz

Z
zyndramik 🏹 Łowca
11 lat temu

Jeżeli to nie fake to szacun dla Gościa :)

0

Zglos komentarz

S
sliwice 🌾 Wieśniak
11 lat temu

sam sobie zrobił te zakupy, i poniosła go wyobraźnia

0

Zglos komentarz

K
Kali199311 🌾 Wieśniak
11 lat temu

W tym wiochy nie ma, ale jest w tym że inni ludzie tak nie robią.

0

Zglos komentarz

R
rav025 🌾 Wieśniak
11 lat temu

brak jeszcze kierowcy autobusu który wstał i zaczął klaskać. Coś podobnego było już na innych portalach. Stawiam na Fake.

0

Zglos komentarz

M
MRONE ⚔️ Jedi
11 lat temu

jakieś 5 absurdów niżej w poczekalni jest to samo gó**o jakoś za bardzo nie chce mi sie w to wieżyc FAKE jak chu..j a jezeli nie to z tym ryczeniem to przegiął pałę jebłem ze śmichu

0

Zglos komentarz

B
bazant59 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Mam mieszane uczucia. Jeśli to prawda, to super postąpił, a z drugiej strony - dziadowski kraj.

0

Zglos komentarz

Reklama