Reklama
Urzędnicy wywożą chorego psa na wysypisko śmieci.

Urzędnicy wywożą chorego psa na wysypisko śm***i.

przez [Usunięty użytkownik] — 11 lat temu
30

Zglos post

Reklama

Komentarze

27
J
jto1975 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Sąd powinien nałożyć na tych pseudo-ludzi grzywny tak z 10.000zł na głowę i po 2 lata ZK

0

Zglos komentarz

H
Hubcio_xD 💩 JP 100%
11 lat temu

Nie tego pieska dadzą jakieś rodzinie która NAPRAWDĘ go pokocha i sami niech se ku**a zamieszkają na tym wysypisku!

0

Zglos komentarz

K
kameleon134 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Mogli mi dac tego pieska :(

0

Zglos komentarz

A
adrila 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jak ja nienawidzę urzędasów. Przyrzekam, że do końca mych dni będę ich zwalczał ośmieszając i robiąc z nich de**li, jakimi z resztą są - oczywiście w godzinach pracy bo po to zwykli ludzie. Rozumiem, że jakiemuś człowiekowi tak zrobić ale żeby psu czy innemu zwierzęciu taką masakrę?!To nie ma na Pod...

Jak ja nienawidzę urzędasów. Przyrzekam, że do końca mych dni będę ich zwalczał ośmieszając i robiąc z nich de**li, jakimi z resztą są - oczywiście w godzinach pracy bo po to zwykli ludzie. Rozumiem, że jakiemuś człowiekowi tak zrobić ale żeby psu czy innemu zwierzęciu taką masakrę?!To nie ma na Podkarpaciu schroniska, domów tymczasowych, normalnych ludzi?Oj urzędackie goooorale je#@nijcie się w łeb.

0

Zglos komentarz

D
Dr.Szaqalu 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ku**a nie zesrajcie się z tymi kundlami,czekam na ten momęt kiedy wkońcu za tych włascicieli tych plugawstw wezmą się wkońcu nie idzie przejść żeby nasrane nie było, zawsze mnie to zastanawia na c**j komu pies potrzebny w mieście.

0

Zglos komentarz

A
anubisgd 🌾 Wieśniak
11 lat temu

oj dajcie mi tego urzędnika a dostanie pałą w łeb potem knebel i obudzi się goły w środku lasu przywiązany łańcuchem do drzewa i tak 3 dni a potem się zobaczy.

0

Zglos komentarz

S
Sylwia46d 🌾 Wieśniak
11 lat temu

urzędasy...

0

Zglos komentarz

P
puszczyk82 😏 Szyderca
11 lat temu

do gara z c.ujami!

0

Zglos komentarz

F
fez87 🌾 Wieśniak
11 lat temu

najlepiej urzędasów przywiązać do przegu mostu

0

Zglos komentarz

R
r2jonny 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Wieś, wieś, wieś. I to to pracuje w urzędzie ???

0

Zglos komentarz

R
r2jonny 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ale ...uje.

0

Zglos komentarz

E
energyman00 😏 Szyderca
11 lat temu

Przecięty urzędnik ma wdupi! ludzi a zwięrzęciem się tym bardziejnie przejmuje

0

Zglos komentarz

M
micek124 🌾 Wieśniak
11 lat temu

zajebał bym

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Powinno się podać dane soobowy tego zwyrodnialca, co przywiązał tam psa, już mniejsza o to kto mu kazał, winny jest zawsze oprawca, który mógł się sprzeciwić id**tycznym poleceniom.

0

Zglos komentarz

L
LuskaI23 🏹 Łowca
11 lat temu

Nie mogę czytać takich rzeczy, bo bliżej mi wtedy do ludobójstwa.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Powinni tych sku*wieli wywieźć i przywiązać.

0

Zglos komentarz

R
raflo997 🏆 Master
11 lat temu

Sk_rwiele,za pieniadze uczciwych obywateli odpierdala_ja szopki,na pal dziadów

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Cóż w państwie tuskolandii ludzi sami nie mają lepiej, wiec czemu się dziwicie??

0

Zglos komentarz

S
srakadupaka 🌾 Wieśniak
11 lat temu

bo często przyjmują ludzi bez kwalifikacji "po znajomości". Taki program "rodzina na swoim"

0

Zglos komentarz

T
turtli89 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Łby poucinać ;/

0

Zglos komentarz

D
11 lat temu

na wysypisko z nim, tam bedzie mial dobrze!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

I bardzo dobrze :) gdzie maja go wywiezc ? Do shroniska zeby cos złapał ? Czy moze do sympatycznej kochajacej rodziny ??? Na wysypisku bedzie mu dobrze i zalozy rodzine i bedzie zyl dlugo i szczesliwie :) jednak cuda sie zdarzaja....:)

0

Zglos komentarz

E
ED209 🌾 Wieśniak
11 lat temu

No szkoda zwierzątka, oczywiście, ze meczy się, ale co urzędnik winien ze dziadek se pieska zażyczył? Za pieska dziadka powinna odpowiadać rodzina a nie państwo. Mieszkanko po dziadku pewno wzięli, a piesek to co? Kto za niego odpowiedzialny? Ta rodzina powinna być pociągnięta do odpowiedzialności....

No szkoda zwierzątka, oczywiście, ze meczy się, ale co urzędnik winien ze dziadek se pieska zażyczył? Za pieska dziadka powinna odpowiadać rodzina a nie państwo. Mieszkanko po dziadku pewno wzięli, a piesek to co? Kto za niego odpowiedzialny? Ta rodzina powinna być pociągnięta do odpowiedzialności.

0

Zglos komentarz

Z
Zygantus 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ty sobie kpisz, czy po prostu jesteś id**tą? A co to nie ma schronisk dla zwierząt, żeby psa wywozić na śmietnik i jeszcze go przywiązywać łańcuchem, żeby zdechł z głodu?

0

Zglos komentarz

B
bubala 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

OOOOO bydlęcość człowiecza. Też już pisałem prawdziwy katolik nie szanuje zwierząt. To nie w tradycji chrześcijańskiej. Przyjęli częściowo wiarę z hinduizmu. Jednak tych najbardziej moralnych pojęć za grosz nie przyswoili.

0

Zglos komentarz

M
morita83 😏 Szyderca
11 lat temu

fajny kundelek :), a urzędasy to św***e przy korycie!!!

0

Zglos komentarz

W
wolfsangel5 🌾 Wieśniak
11 lat temu

jakby zwykły obywatel to zrobił to ale by mu urzędasy dowaliły grzywien i kar

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Przykuty łańcuchem czy przywiązany do drzewa pies zdycha w długich męczarniach, jak głupim i podłym trzeba być, żeby tak torturować zwierzę...

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
11 lat temu

Inaczej by zrobili gdyby w Polsce można było tak jak w USA na psa przepisać swój majątek. Wtedy na pewno znalazłby się opiekun psa.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

To zdarzenie i wiele mu podobnym obrazuje kim są urzędnicy w ty kraju.

0

Zglos komentarz

Reklama