Reklama
Reklama

Komentarze

31
P
Pawelcs 🌾 Wieśniak
11 lat temu

"to" się tylko na Wiochę nadaje...

0

Zglos komentarz

P
petric0785 🌾 Wieśniak
11 lat temu

chore

0

Zglos komentarz

B
biadameszek45a 🌾 Wieśniak
11 lat temu

nie piszcie o nim : ona, ono. To jest FACET. Nie zmienial plci, nie uprawia seksu z kobietami!!! I przestancie promowac ta meska zdzire-tak jak ladnie nazwali to w kabarecie Hrabi!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Można to gó**o usunąć... Na chu* na to patrzeć???

0

Zglos komentarz

L
luzak1977 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ono się promuje, bo jest oglądane.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

kasik11991 , nie dociera do was po Polsku ? po ch@j to ści@rwo tu wrzucacie ?

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
11 lat temu

spalić pe**ła w piecu ! Tfu !

0

Zglos komentarz

A
adam300 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Popieram !!!

0

Zglos komentarz

K
Khaz 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ja pi****le dajcie już sobie spokój z tym czymś...Sami promujecie to gó**o i robicie kolejnego "celebrytę"

0

Zglos komentarz

Z
zbysiula154 🏹 Łowca
11 lat temu

Co to za gó**o ile jeszcze razy gimbusy tą męską dziwkę będziecie wrzucać by punktów nałapać? Leci palec w dół. Pe**ła trzeba tępić nie reklamować.

0

Zglos komentarz

R
robert34 🏹 Łowca
11 lat temu

kolego to nie jest pe**ł to trans zwany również tranzystorem , jak dla mnie to człowiek chory którego powinno się leczyć

0

Zglos komentarz

Z
zbysiula154 🏹 Łowca
11 lat temu

Pe**ł to pe**ł kolego, chcesz dziel ich na gatunki zboczenia itd. Ja nurkować w szambie nie zamierzam, po prostu gó**a segregował nie będę, bo usmarować się można i smród większy powstanie.

0

Zglos komentarz

P
puszczyk82 😏 Szyderca
11 lat temu

na stos!

0

Zglos komentarz

G
Genialon 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Proponuję nie zwracać uwagi. Zbojkotować toto, a także wszystkie telewizje, gdzie toto występuje. Niech sobie skacze a muzom. Wtedy szybko mu się znudzi i będzie spokój.

0

Zglos komentarz

K
kermitttt 🏹 Łowca
11 lat temu

Czemy służy pokazywanie wszędzie tego chorego popaprańca?

0

Zglos komentarz

A
Adrian2712 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Kawał chłopa z tego rafalala!

0

Zglos komentarz

E
Eric_Cartman 🎖️ Snajper
11 lat temu

Ja pi#rdole co to się dzieje na tym świecie ? Ciapoki w Europie się panoszą a w Polsce pe**ły i traswestory się ukazują ! KurVa albo spi#rdalać albo coś trzeba z tym zrobić !

0

Zglos komentarz

K
11 lat temu

cycki mu się przekrzywiły

0

Zglos komentarz

G
glonu007 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ooo nie wiedziałem, że Magda Gessler ma "córkę"... :)

0

Zglos komentarz

J
jackfromcavan 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Z "tym czymś" mógłby sobie poradzić jedynie Wład III Palownik znany również jako Drakula...

0

Zglos komentarz

M
Marek23033 😏 Szyderca
11 lat temu

pewnie ze jest na wiocha zwisa jemu to

0

Zglos komentarz

D
DXPac 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Powiem szczerze cofa mnie i obrzydzenie mnie bierze jak widzę tą rafalale i tym podobne coś. Rzygać się chce miał bym ochotę i mówię serio wziąć baseballa i napier*** to ścier** aż równo spuchnie To jest gów*o a nie człowiek. Wkur**a mnie że jako normalnego obywatela założyciela normalnej rodziny...

Powiem szczerze cofa mnie i obrzydzenie mnie bierze jak widzę tą rafalale i tym podobne coś. Rzygać się chce miał bym ochotę i mówię serio wziąć baseballa i napier*** to ścier** aż równo spuchnie To jest gów*o a nie człowiek. Wkur**a mnie że jako normalnego obywatela założyciela normalnej rodziny chodzącego do pracy nie pijącego i pragnącego żyć uczciwie płacącego jeba** podatki od moich zarobków zmusza się do akceptowania czegoś TAKIEGO dewiacji. Gdzie my żyjemy że pracujący płacą podatki nie pracujący dostają zasiłki zboczeńcy dotacje do operacji dzieci nie mają refundowanych lekarstw.

0

Zglos komentarz

O
oldstan 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Co to kurde jest?!

0

Zglos komentarz

K
kamilcsw 🏹 Łowca
11 lat temu

WYPIERDA*AĆ MI Z TYM ŚC*****M!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

I
irek285 🏹 Łowca
11 lat temu

I po ujjj to sc****o lansujecie.O to temu gów..nu chodzi.Jak byście to olali to nic by nie uzyskało to coś.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Że nikt w Wa-wce tego nie ubił. Pewnie ma silną protekcje Grodzkiej

0

Zglos komentarz

R
renia161 🌾 Wieśniak
11 lat temu

po co propagujecie tego osobnika??????????

0

Zglos komentarz

M
miodzjo 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Fajne

0

Zglos komentarz

M
martusia26011 💩 JP 100%
11 lat temu

co to ku**a ma byĆ

0

Zglos komentarz

S
szymi1979 🌾 Wieśniak
11 lat temu

ooo kurde czyżby to rafal pała czy jak kto woli rafalapala :) - ale wioska facet przebiera się za kobietę i uważa ze to normalne hehe .

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Ja pierdziele, znowu ON, jakaś masowa histeria.

0

Zglos komentarz

Z
zipoo1111 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Zwracam się z uprzejmą prośbą o nie promowanie tej osoby z wyrazami zniesmaczenia przeciętny Polak.

0

Zglos komentarz

H
hagen24 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Dołączam się do prośby. Wszelkie wrzuty i linki na temat tego osobnika to nic innego jak promowanie go/jej.

0

Zglos komentarz

Z
zipoo1111 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Zwracam się z uprzejmą prośbą o nie promowanie tej z wyrazami zniesmaczenia przeciętny Polak.

0

Zglos komentarz

F
fekaliator 🏹 Łowca
11 lat temu

Wal się na ryj id**to z promowaniem tego góvvna !! Obciągnął ci za reklamę psycholu ??

0

Zglos komentarz

Reklama