Reklama
Reklama

Komentarze

34
K
kukuwawa 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ludziska, przecież to fałsz i zwykła propaganda. Nie wierzcie we wszystko co zobaczycie na zdjęciu. (ciekawe czy ten post zostanie skasowany???)

0

Zglos komentarz

F
flinto 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Można 1pln owinąć np. NRD-owską Marką... jak ktoś ma. lub datki dawać w jednodolarówkach...

0

Zglos komentarz

A
admin1944 🏹 Łowca
11 lat temu

ZE TACY IDIOCI JESZCZE CHODZA PO TEJ ZIEMI I MITAMI I BAJKAMI NABIJAJA W BUTELKE TAKICH SAMYCH MADRYCH !!

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

co do id****w to się zgadzam skąd się wziąłeś ty i paru tobie podobnych?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Gimbaza szaleje

0

Zglos komentarz

M
mirga ⚔️ Jedi
11 lat temu

Dlaczego zamazane jest nazwisko księdza i gdzie ten przybytek się znajduje?

0

Zglos komentarz

G
Genialon 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Bo to fake.

0

Zglos komentarz

S
Sylwek2012 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Do Adminów: Na hoj pozwalacie żeby fejki znajdowały się na głównej ?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
11 lat temu

Wszystkie komuchy nagle staly sie katolami i bronia nowej ideologji, zamienili partyjna leg*tymacje na biblie. Nic dziwnego ze daja papierki na tace, wystarczajaco sie nakradli.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
11 lat temu

Kiedys w Polsce bylo 90% komuchow, teraz 90% katoli. Gdzie sie podzieli wszyscy komunisci? Czy ktos zna jakiegos? Powiedzial bym "metamorfoza", woda zamienila sie w wino (zfermentowane), cos jak ocet. Wielu pamieta jak wyrywali paznokcie i gnebili narod.

0

Zglos komentarz

S
stary.kocur 🎖️ Snajper
11 lat temu

Ja znam jednego co się nie przefarbował - Urban:)

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Misza weź lepiej katarynkę i graj aż się sfajdasz.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Aż dziw że taki ćwok ma zwolenników

0

Zglos komentarz

P
pablos6 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jurek jak o czymś piszesz podaj rzetelne źródło informacji. Jeśli nie podasz potwierdzisz, że jasteś de**lem.

0

Zglos komentarz

R
raul1987 💩 JP 100%
11 lat temu

On o tym wie ale de**le i tak go plusują. Kółko wzajemnej adoracji antyklerykałów.

0

Zglos komentarz

K
kermitttt 🏹 Łowca
11 lat temu

No proszę, wystarczy coś wydrukować i zrobić zdjecie, a zaraz banda baranów się jara.

0

Zglos komentarz

U
Untraceable 🏹 Łowca
11 lat temu

klub spe**lonych już tak ma...

0

Zglos komentarz

S
sebololo 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Fundusz Kościelny okrada to państwo bardziej niż kiedyś PZPR.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

I właśnie został podniesiony o 23 miliony.

0

Zglos komentarz

T
Townsville 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Zdjecie prawdziwe lub nie ,ale jakie ku**a prawdziwe.Normalnie mozna sie nabrac.

0

Zglos komentarz

A
Andy1313 🌾 Wieśniak
11 lat temu

DO PIEKŁA PASIBRZUCHY !

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
11 lat temu

Sram na P I E R D O L O N Y kościół i wszystkich księży

0

Zglos komentarz

K
kuboll1 🏹 Łowca
11 lat temu

A ja sram na ciebie.Fajnie i kulturalnie jest czasem wymienić się poglądami.:)

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
11 lat temu

Ssij mi pałę pe**le

0

Zglos komentarz

K
kuboll1 🏹 Łowca
11 lat temu

Nie "kolego" jak już ci powiedziałem sram na ciebie.A pałę to possij sobie sam - pe**le.Przepraszam wszystkich -ale zniżyłem się do poziomu chama żeby cham zrozumiał

0

Zglos komentarz

Z
zbigniewboniek 🎖️ Snajper
11 lat temu

Zobaczymy jak ci kobita powie że chce mieć ślub kościelny, bo ja nie to wypierd...laj :) nie zapomnij powiedziec księdzu w czasie przysięgi małżeńskiej, że srasz na kościół prymitywna lewacka miernoto :))

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
11 lat temu

Ssij mi powiedziałem ! a Ty Boniek pamiętaj ,że księża dla kasy zrobią wszystko... dostanie w łapę to i ślubu udzieli. Taka prawda katolu zaślepiony :) zresztą kobieta nie musi mieć kościelnego... tyle w temacie POwiaczku :)

0

Zglos komentarz

K
kuboll1 🏹 Łowca
11 lat temu

No i cham nie zrozumiał

0

Zglos komentarz

K
kuboll1 🏹 Łowca
11 lat temu

I cham chce dać w łapę księdzu żeby dostać ślub? A po co chamowi ślub

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
11 lat temu

Cham nie jest chamski dla każdego... A w łapę i tak trzeba dać batmanowi bo za święte sakramenty się płaci :-D haha. Taki biznes aby doić naiwnych ludzi.

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
11 lat temu

Zresztą Kto powiedział że chce katoliczkę która lata co niedzielę się modlić... Zresztą nie każda chce ślubu kościelnego. Bo nie każda jest ciemną owieczką która lata z przymusu do kościoła bo tak ją wychowali w domu...

0

Zglos komentarz

K
kuboll1 🏹 Łowca
11 lat temu

No niech się cham uspokoi bo mu żyłka strzeli, a nawet chama nie chciałbym mieć na sumieniu.Widzę że już sobie possałeś bo przestałeś o tym bajdurzyć.:)

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
11 lat temu

Jestem chamem dla de**li, takich jak Ty ;)

0

Zglos komentarz

K
kuboll1 🏹 Łowca
11 lat temu

No widzisz jak nie ssiesz to się przyznajesz że jesteś chamem.Jak to mówią g... zawsze g..... będzie.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
11 lat temu

Jedyne co jest prawdziwe dla katoli (owieczek) to JPII, reszta to fejk. To jak latarnia ktorej sie trzyma pijany. Inaczej by upadl, bez pasterza.

0

Zglos komentarz

F
fwio 🌾 Wieśniak
11 lat temu

lewaki, lewaki, i tak ukorzycie się przed śmiercią i nawrócicie jako jejgmerał, więc po co to plucie???

0

Zglos komentarz

Z
zbigniewboniek 🎖️ Snajper
11 lat temu

Najzabawniejsze, że te wszystkie lewaki chrzczą swoje dzieci potem w kościołach (jak Kalisz), rzucają na tace sowicie i co najlepsze biorą śluby kościelne jak Kwaśniewska z wielka pompą i księdzem prawiącym kazania :)) W Polsce lewica nie istnieje, tylko zboczona patologia postkomunistyczna, która j...

Najzabawniejsze, że te wszystkie lewaki chrzczą swoje dzieci potem w kościołach (jak Kalisz), rzucają na tace sowicie i co najlepsze biorą śluby kościelne jak Kwaśniewska z wielka pompą i księdzem prawiącym kazania :)) W Polsce lewica nie istnieje, tylko zboczona patologia postkomunistyczna, która jest niczym więcej niż bandą hipokrytów:))

0

Zglos komentarz

Z
zbigniewboniek 🎖️ Snajper
11 lat temu

Prowokator jureczek w akcji. Nie ma jak opluć kościoła to sie zaczyna fałszowanie "dowodów". No, ale jak stary był Ub-ekiem to i syn został rynsztokową kur.wą.

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Jurek jak zwykle nie moze znieść tego ze ktos dobrowolnie daje pieniadze a gdy lewica musi kraść podatkami.

0

Zglos komentarz

R
rafalemilian 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Masz plusika :)

0

Zglos komentarz

M
mar-kotek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Remont salki parafialnej? Jakaś firma chce wynająć? Religia przecież jest w budynku szkoły.

0

Zglos komentarz

K
koll2 😏 Szyderca
11 lat temu

Ale ściema pisała to osoba która nigdy w życiu nie widziała pisma podpisywanego przez księdza. Wiocha Jurek Następnym razem lepiej się postaraj

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Ty to pewnie widziałeś nawet księdza "długopis" :)

0

Zglos komentarz

S
siak 🌾 Wieśniak
11 lat temu

taaa jureczku, wszyscy tak jak ty wszędzie widzą "długopisy"...

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
11 lat temu

Długopis ? W pracy mam mnóstwo długopisów i ołówek i ekierkę ,linijkę o kątomierzu bym zapomniał ..

0

Zglos komentarz

A
angbar 🌾 Wieśniak
11 lat temu

W takim razie nie powinno być napisane,że każda złotówka jest ważna tylko,że każde 10 zł.l jest ważne !! Duchowni to zwykli hipokryci !!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

nie to po prostu autor tego fejka jest nie za sprytny

0

Zglos komentarz

B
11 lat temu

I dlatego moje dzieci nie są ochrzczone. Nikomu w życiu nie zawiniły, aby mieć styczność z tą kur***ką instytucją.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
11 lat temu

Wiara owinieta w banknoty, to obecne oblicze KK.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

owinięty to ty masz mózg i nie w banknoty a w papier toaletowy jeśli wierzysz w takie wrzutki jureczka

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
11 lat temu

Katole nagrzeszyli i teraz wielki strach, placac na tace chca zapomniec o swoich chaniebnych uczynkach.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
11 lat temu

Dzieki Jurkowi powstala krytyka "czarnej mafii", jeszcze kilka lat temu to bylo niemozliwe. Ludzie odwiedzaja inne kraje Europy i widza ze mozna zyc zgodnie z wlasnym rozsadkiem z dala od ciemnoty gloszonej z ambony. Na szczescie mlode pokolenie ma to gdzies i jest nadzieja ze Polska bedz...

Dzieki Jurkowi powstala krytyka "czarnej mafii", jeszcze kilka lat temu to bylo niemozliwe. Ludzie odwiedzaja inne kraje Europy i widza ze mozna zyc zgodnie z wlasnym rozsadkiem z dala od ciemnoty gloszonej z ambony. Na szczescie mlode pokolenie ma to gdzies i jest nadzieja ze Polska bedzie nareszcie europejskim krajem.

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

hans1000 by jego "mózg" owinąć wystarczy papierek po cukierku. Nie przeceniaj wielkości celankowego mózgu

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

caleanka,jakie młode pokolenie?Przecież ty masz 51 lat.Boisz się przyznać do swojego wieku a Polskę chcesz zmieniać.Wracaj do szkoły.

0

Zglos komentarz

G
Genialon 🌾 Wieśniak
11 lat temu

@kocyk01 Oj tam, oj tam, cyferki się przestawiły, drobne to takie...

0

Zglos komentarz

S
siak 🌾 Wieśniak
11 lat temu

jurek zamieszcza różne "podróbki", a ambitni biorą je na poważnie i na poważnie komentują... ech.

0

Zglos komentarz

W
waclawwaclaw 🏹 Łowca
11 lat temu

co jeszcze spreparujesz pacanie?

0

Zglos komentarz

J
jaca82 🌾 Wieśniak
11 lat temu

u nas ksiądz mówił z ambony że nie lubi głośnej tacy. LoL

0

Zglos komentarz

S
Sigmal 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Kłaniają się Jerzmanowice i tzw. cicha taca ...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Ten zamalowany na czarno ksiądz Janusz to pewnie Janusz Palikot co jureczku?

0

Zglos komentarz

F
faille 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

a co wy nie wiecie że jurcia sama te FEJKI produkuje ?

0

Zglos komentarz

K
Kaltschtain 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

Ja tam mogę wam zapłacić w banknotach JENACH!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Kolejny fejk wioskowego przygłupa, niedługo kawa jurek ;)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

No chyba bardziej wiocha jest miejscem na Rydzyka niz na Popiełuszkę.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Z całą pewnością "wiocha" jest miejscem dla ciebie, tu się odnajdujesz i realizujesz, a tak na marginesie, jeśli już to "dla Rydzyka" nie "na Rydzyka" ;)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Raczej to ty się tu realizujesz. Ciekawe czy jak mi przestanie z kobietami wychodzić to też tak się stoczę jak ty...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Jarek, jak ci przestanie wychodzić z kobietami, to znaczy jak ci matka "redd**a" zablokuje, to moze wtedy znajdziesz sobie kobietę i skończysz z dymaniem lateksu ;)

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

A no właśnie... A na ręcznym to ci jakoś idzie? Może to nie problem twego zdrowia, tylko zwyczajnie płeć partnerki ci nie pasuje. W sumie to w twoim wieku to czas by był się ujawnić :) całe życie chcesz być starym kawalerem?

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

minusiki przy moich komentarzach to jedyne co w życiu ci wychodzi?

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
11 lat temu

jurek a co ci teraz z kobietami wychodzi zakupy ci noszą?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Pająk nosi, gotuje, sprząta i kawę robi

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Robi to on najwyżej lodzika swojemu przyjacielowi.

0

Zglos komentarz

W
wiochamistrzowi 🌾 Wieśniak
11 lat temu

nawet nie musiałem patrzeć na autora bo już wiadomy... nikt już nei wierzy w twoje historie juruś

0

Zglos komentarz

S
sambakicikici 🎖️ Snajper
11 lat temu

W banknotach ale o nominale nie mniejszym niż 100.

0

Zglos komentarz

C
C2ShadowMan 😏 Szyderca
11 lat temu

jurek siurek kiełbasa i sznurek

0

Zglos komentarz

Reklama