Reklama
Reklama

Komentarze

35
D
dick_bzz 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nie ważne jaka jest policja, ważne kto trzyma kryszę.

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
11 lat temu

Dlaczego? (bo nie rozumiem) Przeciez w Polsce niema przestepczosci.

0

Zglos komentarz

T
TSlepecci 🌾 Wieśniak
11 lat temu

u ruskich nie ma policji:)

0

Zglos komentarz

B
bubatraker96 😏 Szyderca
11 lat temu

od kilku lat jest

0

Zglos komentarz

F
freak4life 😏 Szyderca
11 lat temu

Ru-Tang Clan.

0

Zglos komentarz

T
traffick 🌾 Wieśniak
11 lat temu

zdjecie roku...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Oddział specjalny

0

Zglos komentarz

P
pablo1122334455 🌟 Padawan
11 lat temu

o jakie wsiury

0

Zglos komentarz

M
megan82 🌾 Wieśniak
11 lat temu

agenci specjalnej troski :) :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Widac, ze to fotomontaz

0

Zglos komentarz

I
imiele 😏 Szyderca
11 lat temu

Wszyscy ten sam rozmiar kurtki.

0

Zglos komentarz

M
magdaimiki 🌾 Wieśniak
11 lat temu

szwadron Śmierci...

0

Zglos komentarz

J
jendrul 🌾 Wieśniak
11 lat temu

wyglądają jak upośledzone dzieci czekające na przejściu dla pieszych

0

Zglos komentarz

W
welder222 🌾 Wieśniak
11 lat temu

ku**a same cioty

0

Zglos komentarz

M
Marcinb17 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Nowa część akademii policyjnej wychodzi?.

0

Zglos komentarz

B
bubatraker96 😏 Szyderca
11 lat temu

najgorsze jest to że ten wysoki wygląda jak mój daleki znajomy, Polak, gorsze jest to że on pracował w straży granicznej a później poszedł do policji. Czyżby zdrajca czy doskonale zakamuflowany agent?

0

Zglos komentarz

M
Matel88Pl 🌾 Wieśniak
11 lat temu

A co ma ich wygląd do rzeczy?? Czy to ważne kto pociąga za spust?? Skąd wiesz że to nie jest jakiś kryminalista w mundurze ,, to przecież Rosja", tam raczej Policja nie ma spraw za zastrzelenie przestępcy.

0

Zglos komentarz

R
raul1987 💩 JP 100%
11 lat temu

Raczej jak Mirosław Baka

0

Zglos komentarz

P
PanKlekswKosmosie 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Myślałem że to kolejny film Jacka*s.

0

Zglos komentarz

M
mc2krd 🌾 Wieśniak
11 lat temu

jeden fajny, reszta karyple kutapińskie:D

0

Zglos komentarz

F
Franusss 😏 Szyderca
11 lat temu

Raz, że koleś ma 2,10-2,220 a chłopaki po 1,70 MAX :).

0

Zglos komentarz

M
MontyPython 🏆 Master
11 lat temu

Po twarzach widać, że inteligencją nie grzeszą, ale z drugiej strony po co rosyjskim policjantom inteligencja.

0

Zglos komentarz

P
przemus1410 🌾 Wieśniak
11 lat temu

SZWADRON ŚMIERCI

0

Zglos komentarz

S
sarna ⚔️ Jedi
11 lat temu

A ten wysoki to ich ochroniarz

0

Zglos komentarz

R
robek9 🌾 Wieśniak
11 lat temu

w du**e byłeś i g ó wno widziałeś

0

Zglos komentarz

L
Lolek54 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Prawie jak polskie dresy :P (Czekam na ból du*y u dresów)

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
11 lat temu

Kiedyś wieczorem na ulicy widziałem trzyosobowy patrol [policji, jeden był naprawdę wysoki, drugi normalnego wzrostu i była z nimi policjantka, dużo niższa od kolegów. Wszyscy mieli na sobie kamizelki odblaskowe w tym samym rozmiarze, w świetle reflektorów z pewnej odległości wyglądali tak samo poci...

Kiedyś wieczorem na ulicy widziałem trzyosobowy patrol [policji, jeden był naprawdę wysoki, drugi normalnego wzrostu i była z nimi policjantka, dużo niższa od kolegów. Wszyscy mieli na sobie kamizelki odblaskowe w tym samym rozmiarze, w świetle reflektorów z pewnej odległości wyglądali tak samo pociesznie jak ci na górze.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Pewnie zaraz po tym ,ten sam patrol odholował cię na ul.Kolska 2 /4.

0

Zglos komentarz

P
plkwn 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Chyba nigdy w Rosji nie byłeś ;)

0

Zglos komentarz

K
KarolciaXxX 😏 Szyderca
11 lat temu

Może ten koleś ma z 2,5 metra i wydaje się taki duży przy nich ?:)

0

Zglos komentarz

J
jersey_pan 😏 Szyderca
11 lat temu

ale i tak mają twarzyczki jak trolle...

0

Zglos komentarz

M
Marmur87 🎖️ Snajper
11 lat temu

Mam fotkę z paroma siatkarzami z naszej reprezentacji, wzrost mam przeciętny a wyglądam mniej więcej jak ci gliniarze przy tym gościu, pewnie ma z 2,15 wzrostu i po prostu tak to śmiesznie wyszło.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

W latach 80-tych ćwiczyliśmy z takimi kurduplami z GRU na poligonie w Żółtych Wodach.Byli niepokonani,walili na glebę facetów o wzroście ponad 180 i wadze 90 kg.Tak że czasami pozory mylą.

0

Zglos komentarz

M
marcinek11 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jak polscy ochroniarze w supermarketach ;d

0

Zglos komentarz

R
raul1987 💩 JP 100%
11 lat temu

O dokładnie ;-)

0

Zglos komentarz

M
mingus33 🎖️ Snajper
11 lat temu

wszyscy chyba noszą jeden rozmiar, ten wysoki (boss), ma za krótkie rękawy, a maluchy mają wszystko za długie. jak wycieczka z domu dziecka.

0

Zglos komentarz

W
WheelerDealer 🏹 Łowca
11 lat temu

Czwarty od lewej wygląda jak Anders Breivik ;d

0

Zglos komentarz

R
rusofil4 🏹 Łowca
11 lat temu

smiejecie się a każdy z nich by wam napierd0lil gdybyście się spotkali na ulicy frajerzy

0

Zglos komentarz

S
sambakicikici 🎖️ Snajper
11 lat temu

ale de**le

0

Zglos komentarz

Reklama