Ukryj komentarze(30)Dodaj komentarze
Aby dodać komentarz musisz się zalogować
Najwyżej oceniony komentarz:pokaż

Łowca
energyman00
Ocena: 13 (glosow:29)


2014-10-27 16:07:05
Nie lubię Kuby ale prawdę powiedział w 100% się z nim zgadzam...
Gdyby Pan Bóg słuchał pastucha to wszystkie krowy by wyzdychały
SB-cki, żydowski pomiot, wypowiada się na takie tematy.
Od kiedy to Bog decyduje sie na to by kogos zabrac z tego swiata? Choroby sa wywolane czynnikami zewnetrznymi: nalogi, sposob odzywiania sie, stres np w pracy etc. Ostatnio obserwuje biegaczy uprawiajajacych jogging w godzinach szczytu wzdluz zakorokwanych ulic pelnych pojazdow spalinowych - jeden powie ze biegajac uprawiali zdrowy tryb zycia a ja mowie ze po wciagnieciu takiej dawki olowiu i dwutlenku wegla rak murowany (a pozniej to glupie gadanie ze 'Bog zabral"). Nie ma to jak zwalic wine na kogos
komentarz usunięty przez moderatora
A co innego żyd mógł powiedzieć żydowskiej gazecie na temat chrześcijaństwa i kościoła? Ich Bóg pewnie jest lepszy i nie zabiera matek dzieciom..
Prawda i jeszcze raz prawda !!!!!!!!!!!!
powiem tak zagadzam sie z nim w 100% sam bym tego lepiej nie powiedział. Jego skrytykowali zacofani ludzie ze średniowiecza z wypranymi mózgami a ja dostane same minusy ciekawy jestem gdy wam ten wasz bóg zabierze np dziecko czy tez zonę nadal będziecie w niego tak wierzyć , bo bóg tak chciał a gdzie on kur,,,,wa jest gdy ginie niewinna osoba a jakis tam bandyta morderca pławi sie w luksusie że co po smierci on pójdzie do piekła a ja do nieba ,,,, hahahah prosze cie zacofany narodzie.
a ja uważam, że ty nie masz i nie będziesz miał dziecka i chvj ci do tego !!! Zdychaj sobie w pedalskim śmietniku debilu
W TYM PRZYPADKU TYLKO KOMPLETNY IDIOTA I ORTODOKS WATYKANSKI NIE PRZYZNA WOJEWODZKIEMU RACJI !!!. MOZE JUZ DOSYC NAKARMILISCIE CIEMNOTA,SREDNIOWIECZNYM ZACOFANIEM I SWOJA GLUPOTA TYCH BIEDNYCH POLAKOW TYLKO DLATEGO ZEBY TRZYMAC IM LAPY W KIESZENIACH !!!.
Wojewódzki z prochu powstałeś i w proch się obrócisz ciekawe co przed śmiercią przyjdzie ci do głowy jaki rachunek sobie wystawisz a może się zaćpasz w strachu przed nią, hipokryta to słowo jakie się ciśnie na usta.
Tacy ludzie jak ty Wojewódzki będą żyć długo, dobrzy ludzie odchodzą szybciej bo dobrzy trafiają do raju a tacy jak ty dostają szanse by się poprawić i ty pewnie tego czasu dostaniesz dużo obyś go dobrze wykorzystał.
Jeśli go to tak mierzi, to mógł iść tylko na sam pogrzeb. Kto go zmusza do wchodzenia do kościoła i słuchania tego co tam mówią? Niedługo to celebryci będą mówić co ksiądz ma na pogrzebie powiedzieć i jak się ubierać (może bluza założona na dupe z golfem między kolanami i okulary od RAY-BAN?). PS. A za pedofilię w kościele to miał na pogrzebie Ani przepraszać? Idiotyzm.
Po prostu tą śmieszną wypowiedzią chciał się wybić na tak ważnym wydarzeniu, pieprzony hipokryta.
Nie Jesteś z mojej bajki, ale w tej sprawie popieram Cię, na 1 200 000 %.
wywod spojny i logiczny...nawet dojrzaly. czy tylko ja mam wrazenie, ze ktos mu to napisal?
To wychodzi na to ze pani Ania była idiotka, bo wg, Kuby należała do kosciola dewiantow, zachłannych pedofili. itp. Ciekawe ze facet wszedł do kosciola , skoro jest niewierzacy nie powinien tam wchodzić nie powinien słuchać i nie powinien krytykować , bo w ten sposob wlasnie wyśmiał panią Anne bo skoro wierzyła i w Boga i należała do tego kosciola ktory ten gosc krytykuje. . Po za tym nie sadze by ten facet cokolwiek zrozumiał bo gosc wszystko kojarzy. Z seksem.
Nie lubię Kuby ale prawdę powiedział w 100% się z nim zgadzam...
Obraził się na Boga w którego nie wierzy i jeszcze wplątał w to Jarka ? Zaślepiony nienawiścią debil !
Tu nie chodzi o obrazę ale o realne myślenie , jeśli Bóg istnieje jest łaskawy, sprawiedliwy itd . to dlaczego np. w takim przypadku jak Ani pozwala aby kobieta w kwiecie wieku piękna spokojna osoba matka 3 dzieci umierała i zostawiała je ? Dlaczego "Bóg" pozwala aby małe dzieciątka rodziły się ze strasznymi deformacjami i chorobami a potem cierpiały przez resztę swoich dni one i ich rodzice ..Myślenie nie boli .... dla mnie odpowiedź jest prosta a opowiadanie legend i bajek od ponad 2014 lat przez czarną mafię to jedno wielkie oszustwo i żerowanie na nai
Show must go on... Dobrze, że uczestniczył w mszy, nie podobało mu się, trudno, nikt mu nie nakazuje nawracać się.
Absurdy polecane przez Wiocha.pl