Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9upaincy, banderowcy je-bani dzieki ludziom jego pokroju studiują u nas za darmo
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jesli rozpruwanie ciężarnych kobiet i wypruwanie im płodów, przepiłowywanie ich na pół piłami, rozrąbywanie głów siekierami, przybijanie dzieci do drzwi czy wrzucanie ich do ognia, wydłubywanie oczu i inne metody miłe atrakcje nie są ludobójstwem to co nim jest ??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pomóżmy biednym Ukraińcom. Putin ma racje ukraina to nie naród to banda bez tożsamości i tradycji, a jedyne dni chwały to mo**y na wołyniu bo łatwo mordować kobiety i dzieci i praca jako kapo w niemieckich obozach koncentracyjnych.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wystarczy że my będziemy pamiętać i mówić o tym a te kur"wy sejmu zdechną jak śc****a
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bo bolszewickie św***e uważają że to coś normalnego ... dopóki w sejmie będą komuchy i ich potomkowie tak będzie a lizanie doopy ruskim i Ukraińcom będzie na porządku dziennym
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wierzę w zdolności Wojtka Smarzowskiego,oby jego Wołyń był równie brutalny i prawdziwy jak Róża.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
WYBIERZMY NORMALNYCH UMYSLOWO DO SEJMU I PRZEJDZIE - Z OBECNYMI NIE MA SZANS .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
WOŁYŃ - Pamiętamy !
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane