Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Chyba nie masz pojęcia co to wiocha ! Po ki chuuuuj wrzucasz jego fotkę na ten portal tępa pało bez mózgu !!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Też nie wiem gdzie tutaj jest wiocha.Szacunek do tego człowieka,a nie wiocha.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Samorealizacja, piękny przykład. U nas Bartoszewski "nie wie gdzie jest kamera" ale krzyczy "żeby wybrać Platformę Obywatelską", która funkcjonuje dzięki mediom i ludziom bez mózgu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jak to dlaczego- idą wybory i mamy istne porownanie tego co MY mamy a tego co MIEĆ możemy "tepaku". Czytaj i ucz sie bo pewno cebie jak i naszych politykow czy media bulwersuja takie porownania- bo slepy narod nie wie ze moze byc inaczej. A jdnak! Gdzies jest!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Człowiek anioł, dusza, prawdziwa empatia naturalna, nie wymuszona pieniędzmi, nie robiona pod publikę. u nas też są tacy ludzie, lecz jednak na niższych stanowiskach, im niższe stanowisko tym lepszy człowiek(choć nie zawsze to reguła) jednak tacy ludzie w naszym kraju na takim stanowisku, są jak pół...
Człowiek anioł, dusza, prawdziwa empatia naturalna, nie wymuszona pieniędzmi, nie robiona pod publikę. u nas też są tacy ludzie, lecz jednak na niższych stanowiskach, im niższe stanowisko tym lepszy człowiek(choć nie zawsze to reguła) jednak tacy ludzie w naszym kraju na takim stanowisku, są jak pół kilogramowe diamenty- Istnieją gdzieś tam, bardzo bardzo głęboko w ziemi..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane