Reklama
Reklama

Komentarze

2
L
latrell 😏 Szyderca
11 lat temu

ludzie,ludzie,ludzie...- po co debatować? Nic im nie dawać.Pomagajcie Polakom

0

Zglos komentarz

F
falubaz2011 🌾 Wieśniak
11 lat temu

taaak tego w Huedin pełno - zwłaszcza od strony Oradei co ciekawe większość wygląda na niezamieszkane

0

Zglos komentarz

Reklama