Reklama
Source: wgrane.pl

Krystyna Pawłowicz wyzywa reporterkę TVN24

przez irbik — 11 lat temu
113

Zglos post

Reklama

Komentarze

64
M
martenscool 😏 Szyderca
11 lat temu

Dobrze jej powiedziało to coś...

0

Zglos komentarz

E
Edzia25 😏 Szyderca
11 lat temu

Obie krowy nadają się do pchania traktora,a tvn to opłacane rządowe s**t,z resztą jak i tv publiczna,polsat to jeszcze lepsze bagno.A te dwie krowy,ktoś to dyma?czy tylko gromnica i parówki z biedronki?

0

Zglos komentarz

P
Podlasiak1977 ⚔️ Jedi
11 lat temu

wstawiajacy-nie nazwala reporterki id****a,tylko caloksztalt pracy tej stacji w ktorej pracuje.w tym momencie akurat miala racje

0

Zglos komentarz

R
romanow99 🌾 Wieśniak
11 lat temu

może coś ze słuchem masz ?

0

Zglos komentarz

A
Andy1313 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Pod lasiak, jesteś jak ser spod laski.

0

Zglos komentarz

W
wlocho1 🌾 Wieśniak
11 lat temu

sie nie dziwie... widac po wygladzie... baba bez bolca dostaje pie***olca...

0

Zglos komentarz

M
mateusz1980 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ależ ona paskudna......kurcze ohydna i bezczelna

0

Zglos komentarz

B
bast8809 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Boże jak ja nie lubie Pawłowicz

0

Zglos komentarz

C
cececepe 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy.

0

Zglos komentarz

H
hanauer 💩 JP 100%
11 lat temu

Z ta baba jak najszybciej do psychiatry i zablokowac zeby nie dostala sie do rzadu.

0

Zglos komentarz

M
Mazur1392 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Dla mnie TVN to antypolska stacja. I szkoda mi, że młodzi ludzie z Polski popierają TVN i właśnie, dlatego Polska istnieje tylko teoretycznie. Ale cóż, jak przyjdzie wojna (oczywiście nikt nie chce wojny) mam nadzieję, że Ci ludzie zostaną rozliczeni. Za zdradę NARODU POLSKIEGO kula w łeb a potem ic...

Dla mnie TVN to antypolska stacja. I szkoda mi, że młodzi ludzie z Polski popierają TVN i właśnie, dlatego Polska istnieje tylko teoretycznie. Ale cóż, jak przyjdzie wojna (oczywiście nikt nie chce wojny) mam nadzieję, że Ci ludzie zostaną rozliczeni. Za zdradę NARODU POLSKIEGO kula w łeb a potem ich nazwiska do IPN! NIECH ŻYJE WOLNA POLSKA!

0

Zglos komentarz

Z
ZeuS112 🌾 Wieśniak
11 lat temu

CO da ci IPN? Mamy go teraz i połowa komuchów, sb-ków siedzi w partiach, wierzysz, że kogoś się rozliczy?

0

Zglos komentarz

T
tomassii 🏹 Łowca
9 lat temu

Mazur. Ty niedouczony wrzodzie. Naczytales pi****l o wojnach i szczekasz p.ie jak rejtany albo inne bydlo ktore od wiekow rujnowalo Polske, sprzedawalo kur.om rzadzacym watykanem albo moskwa, zaganialo mlodych do broni a same szmatlaw sciery z majatkami spier....ali. Pie.dol sie! krw.upeen jest bard...

Mazur. Ty niedouczony wrzodzie. Naczytales pi****l o wojnach i szczekasz p.ie jak rejtany albo inne bydlo ktore od wiekow rujnowalo Polske, sprzedawalo kur.om rzadzacym watykanem albo moskwa, zaganialo mlodych do broni a same szmatlaw sciery z majatkami spier....ali. Pie.dol sie! krw.upeen jest bardziej szkodliwy. upolitycznione, sprzedajne kur.. Troglodyto, nie wypowiadaj sie o zdradzie i bohaterstwie, miesiecznicowy spe..ojadzie!

0

Zglos komentarz

A
asiek754 🌾 Wieśniak
11 lat temu

I jak w tym kraju ma być dobrze...Skąd oni się tam biorą,czy już nie ma normalnych ludzi,którzy by mogli decydować o tym jak ma być w naszym kraju...Kto wybiera takich posłów...

0

Zglos komentarz

K
konnycky 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jej dzieci maja prz.....ne!

0

Zglos komentarz

N
Nubnefer 🌾 Wieśniak
11 lat temu

ona nie ma dzieci...

0

Zglos komentarz

T
tomassii 🏹 Łowca
9 lat temu

komusze transy nie maja dzieci. tylko oswiecone.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Mimo płaczu i narzekania(słusznego) i tak część społeczeństwa ją wybierze na następną kadencję, choć by nawet nie chciały...dzięki listom wyborczym. Ta druga część niech się nie cieszy bo oni niesiołowskiego wybiorą. (wkleiłem innego komka bo leniwy jestem)

0

Zglos komentarz

C
cordoba730 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jak długo jeszcze będziemy tolerować takie POSŁANKI w NASZYM SEJMIE ?! Kto do ch*** na nią głosował ?!

0

Zglos komentarz

B
bulson40 💩 JP 100%
11 lat temu

Najzwyklejsza psychopatka powinna od reporterki dostać takiego strzała żeby jej się pępek rozwiazał ...

0

Zglos komentarz

T
torrentowy 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Człowiek głodny człowiek zły :D

0

Zglos komentarz

F
Franusss 😏 Szyderca
11 lat temu

Problem to ma ten kto sadza takie kr***nki do sejmu :O

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Jato się zastanawiam skąd ta prymitywna prostaczka wzięła tytuł profesora? Za komuny, kiedy wszystkiego brakowało, za mięso z rodzimej wsi je sobie załatwiła?

0

Zglos komentarz

Z
ZeuS112 🌾 Wieśniak
11 lat temu

ona nie ma tytułu profesora, jest tak tylko tytułowana ze względu na pełnienie funkcji na bodajże UW. W ogóle proponuje prześledzić jej karierę. Studiowała w komunie, pracowała na uczelniach państwowych, ciekawe jakim cudem? Pewnie opozycjonistom dawali takie gratisy.

0

Zglos komentarz

M
mrdaniel 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Wczoraj w tvnie Nałęcz gadał, że ta dziennikarka tvnu jest bardzo rzetelna... TVN i rzetelność, dobre!

0

Zglos komentarz

M
munios123 😏 Szyderca
11 lat temu

A ty qr.a po tym co powiedziała krysia pawłowicz wiesz, że reporterka jest nierzetelna...

0

Zglos komentarz

D
dicktracy7 💩 JP 100%
11 lat temu

kqwa żre za nasze podatki i jeszcze szczeka...

0

Zglos komentarz

D
dicktracy7 💩 JP 100%
11 lat temu

to jest grube qrestwo z mo**ą jak moja szafa 3 dzwiowa z lustrem. qrwy na trasie są mądrzejsze.

0

Zglos komentarz

L
lamparcica 🌾 Wieśniak
11 lat temu

No ma problem...jest gruba,jest brzydka,ma fatalną fryzurę i jest pewnie starą dziewicą.

0

Zglos komentarz

M
maniuki 🌾 Wieśniak
11 lat temu

sami sobie ich wybieramy... jednych i drugich...

0

Zglos komentarz

S
Sikuswlochy 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Prostaczka, prostaczka, prostaczka... Pytam? Się kto ją odessał od koryta?

0

Zglos komentarz

M
magda713 🌾 Wieśniak
11 lat temu

tvn to banda opłacanych oszóstów

0

Zglos komentarz

H
Hubcio_xD 💩 JP 100%
11 lat temu

Jaka to jest wiochmenka to nie mam pytań, żre na tych obradach czy jak to tam. Teraz wyzywa TVN, niedługo to ona będzie publicznie Bronka obrzucać gównem..

0

Zglos komentarz

S
slawek06052 🌾 Wieśniak
11 lat temu

tragedia tego narodu,takich mamy posłów.Jedna ptak,druga ssak

0

Zglos komentarz

S
Selim69 🌾 Wieśniak
11 lat temu

najlepszą obrona jest atak :)Swoja drogą tylko PO jebańcy oglądają tvn i(f**k,ty)

0

Zglos komentarz

T
tomassii 🏹 Łowca
9 lat temu

Ktos grubej swini powinien placka wyjeb.c. Dziennikarze, amabsady i agenci innych panstw monitoruja wszystko i wszystko potrafia wykorzystac na niekorzysc panstwa w ktorym urzeduja.

0

Zglos komentarz

S
slawek804 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Ja się pytam kto na takie "COŚ" głosuje jakim cudem ona jest już druga kadencję?

0

Zglos komentarz

M
mtxpro 🏹 Łowca
9 lat temu

Swinski duet Kryska I Marzena . Gdzie sie pojawia to kwicza jakby byly glodne.

0

Zglos komentarz

M
mtxpro 🏹 Łowca
9 lat temu

Szmate wybral lud a ta potrafi powiedziec "pani niech sie do mnie nie zbliza" Agatha Adamek to bardzo dobra dziennikarka tvn I profesjonalna w swoich reportarzach. Ale fladra kryska dala poPIS.hahahahha

0

Zglos komentarz

E
Eligor 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Co za idjoci głosowali na tego babuna ?

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
11 lat temu

Św***a tyle zarabia i jeszcze żre w sejmie! Bydło ptfu ptfu

0

Zglos komentarz

P
Podlasiak1977 ⚔️ Jedi
11 lat temu

bynajmniej kupila sobie jakas salatke za 10 anie jak te knury z platformy obiadziki po 1400.a ty tumanie pewnie nawet niewiesz ze im to fundujesz

0

Zglos komentarz

Z
ZeuS112 🌾 Wieśniak
11 lat temu

podlasiak manipulancie to że raz zeżre sałatkę to faktycznie jej wielki plus, od razu święta ją okrzyknij. Ta sama pani jest bohaterką prokuratorskiego dochodzenia odnośnie przekrętów na kilometrówkach.

0

Zglos komentarz

K
krzychoo33 🏹 Łowca
11 lat temu

@ Podlasiak1977 - "BYNAJMNIEJ" - 1. wzmacnia przeczenie: wcale, w najmniejszym stopniu, w żadnym razie; 2. przecząca odpowiedź na pytanie: wcale nie, ani trochę, w ogóle, wręcz przeciwnie. Nie uzywaj slow, ktorych znaczenia nie znasz.

0

Zglos komentarz

A
Andy1313 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Spodlasiak jest jednak głupszy od Pawłowicz.

0

Zglos komentarz

S
stary.kocur 🎖️ Snajper
11 lat temu

Obie widoczne panie z tych kulturalnych i świętych.

0

Zglos komentarz

D
dzamall 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

filemon dobrze gadasz

0

Zglos komentarz

O
okoni 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Stanowczo dementuję , te dwie posłanki PIS to nie kobiety.

0

Zglos komentarz

O
Ostrogoth 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Każdy w sejmie ma problem ze sobą. W końcu okradają państwo i żyją z naszych pieniędzy...

0

Zglos komentarz

P
passatwtdi 😏 Szyderca
11 lat temu

..brak rodziny, brak dziecka, brak "chłopa"....i efekty są.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Tak samo jak u prezesa.

0

Zglos komentarz

W
wpb92 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Czekaj... brak "chłopa" u prezesa? :)

0

Zglos komentarz

P
passatwtdi 😏 Szyderca
11 lat temu

prezes ma kota chociaż...

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

wpb92, tak chłopa... Chyba co do orientacji prezesa to nie masz wątpliwości :)

0

Zglos komentarz

F
fati65 🏹 Łowca
11 lat temu

Tylko samobójca by na ten wyrób kobieto-podobny wlazł .

0

Zglos komentarz

X
Xandu89 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Jakie brzydkie baby.

0

Zglos komentarz

L
lukashhekk88 🌾 Wieśniak
11 lat temu

i dobrze że ją zbeształa . Nie widzicie POwiązań TVN ? Ale zgadzam się z wami że to nie kobiety XD

0

Zglos komentarz

L
legnica123456789 💩 JP 100%
11 lat temu

Bardzo dobrze powiedziała, TVN zawsze kłamało jedynie co tam jest prawdziwe to godzina na zegarku, ale w lewackich LemingGradach jedyna wyrocznia

0

Zglos komentarz

L
luk1026 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Baba bez bolca dostaje pi****lca

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

TVN I TVP to POlityczne media z POlitycznymi pseudo dziennikarzami typu Olejnik,Durczok,Miecugow i gwiazdeczka CZUBASZK

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

co za tępa i obleśna swinia, która nie posiada za grosz kultury!powinni jej komisyjnie odebrać immunitet poselski ponieważ jej osoba ośmiesza i kompromituje Polskę

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

ośmiesza i kompromituje Polskę Twój rząd PO -PSL i wyborcy którzy na nich głosowali a Ty się do nich zaliczasz

0

Zglos komentarz

O
omen100 🏹 Łowca
11 lat temu

Hahaha,padłam!! Burak oderwany od pługa wyzywający kobietę (jaka by nie byla,to jednak kobieta) od tępych i obleśnych ś**ń pisze o kulturze :D szczyt hipokryzji i głupoty.

0

Zglos komentarz

M
marcino75pl 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

ku**sfantotomaS3103 ,a jaki jest ten twój idealny rząd,który nie kompromituje Polski?

0

Zglos komentarz

M
Melanz89 🎖️ Snajper
11 lat temu

Nie ma takiego rządu. Omen ja też nazwałem ją świnią (bo taka jest) zero manier tylko jak w korycie! Przerwy są na jedzenie... "jaka by nie była" mylisz się :-)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

TVN I TVP to POlityczne media z POlitycznymi pseudo dziennikarzami typu Olejnik, Durczok , Kajdanowicz ,Miecugow i gwiazdeczka Czubaszek

0

Zglos komentarz

A
alojz155 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Czy tylko mnie ciekawi po kiego grzyba poszła w tę samą stronę z której przyszła ? ;D

0

Zglos komentarz

R
RicardoE 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Też mnie to zastanowiło. Może to dwubiegunowość :)

0

Zglos komentarz

F
fati65 🏹 Łowca
11 lat temu

Może to objawy początków demencji .

0

Zglos komentarz

D
dzamall 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

egon oglądam w każdą niedziele ZIARNO

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

ja wole NASIENIE

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

To się cieszę :)

0

Zglos komentarz

A
andrej158 🌾 Wieśniak
11 lat temu

kto ją wybrał???

0

Zglos komentarz

K
kurcak17 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Posłów wybierają wszyscy obywatele,którzy ukończyli 18 lat i mają pełne prawa obywatelskie.

0

Zglos komentarz

S
Slowianin14 💩 JP 100%
11 lat temu

Wystarczy przeczytać wasze komentarze i juz wiadomo jaka jest kondycja społeczeństwa w którym żyjemy bando kr***nów!!! Nie jestem zwolennikiem Pawłowicz działa mi na nerwy jak każdy złodziej z wiejskiej JEDNAK NASZYM WROGIEM JEST ANTY POLSKI TVN !!! kiedy w końcu to ogarniecie bando tępych gimbusów...

Wystarczy przeczytać wasze komentarze i juz wiadomo jaka jest kondycja społeczeństwa w którym żyjemy bando kr***nów!!! Nie jestem zwolennikiem Pawłowicz działa mi na nerwy jak każdy złodziej z wiejskiej JEDNAK NASZYM WROGIEM JEST ANTY POLSKI TVN !!! kiedy w końcu to ogarniecie bando tępych gimbusów ?

0

Zglos komentarz

G
grim1986 🌾 Wieśniak
11 lat temu

TVN, TVP i każde inne media to gó**o. Tak samo jak PIS, PO, SLD i cała reszta to gó**o. Należy zlikwidować gó**o, aby było lepiej, a przy wyborze ludzi na te stanowiska nie popełnić tych samych błędów które popełnia lud za każdym razem.

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Jesteś tak przekonujący że aż włączyłem Fakty na TVN.

0

Zglos komentarz

B
Baron_Sanedi 😏 Szyderca
11 lat temu

Co może myślicie że internet to sama prawda? - jeszcze wieksze gó**o

0

Zglos komentarz

D
dzamall 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

jeżeli chodzi o tvn to się z nią zgadzam nie oglądam tego dziadostwa

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

a co oglądasz,TV Trwam?

0

Zglos komentarz

W
waclawwaclaw 🏹 Łowca
11 lat temu

a co to dla tvn alternatywą jest tylko tv trwam? argument leminga egon

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Kvrwa no skąd wiesz że dziadostwo skoro nie oglądasz? Bo paru kr***nów na wiosce tak stwierdziło?

0

Zglos komentarz

D
dzamall 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

bogu to ,że nie oglądam tvn nie ma nic wspólnego z wiochą? moje życie nie jest związane wyłącznie z wiochą.co widzę tu.powiem ci więcej po tym pierdzieleniu o smoleńsku,ukrainie,pawłowicz i innych ujostwach nie oglądam nawet teleexpresu.

0

Zglos komentarz

D
dzamall 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

WACŁAW U MNIE W DOMU ,AUCIE JEST ZAKAZ SUCHANIA TRWAM

0

Zglos komentarz

D
dzamall 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

PRZEPRASZAM MIAŁO BYĆ SŁUCHAM

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

A nie mądrzej by było napisać że nie oglądam np. Faktów na TVN a nie że całego TVN ?

0

Zglos komentarz

D
dzamall 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

nie kolego bogu ale po części masz dużo racji.nie oglądam tvn bo tam rosną gwiazdy co 15 sekund.jak widzę rusin,kiedyś pieńkowską i innych ludzi którzy mówią mi 54 letniemu gościowi jak żyć,jak dzieci wychowywać i jak postawić rannego kloca to dostaje szału.to samo się tyczy wszystkich programów ran...

nie kolego bogu ale po części masz dużo racji.nie oglądam tvn bo tam rosną gwiazdy co 15 sekund.jak widzę rusin,kiedyś pieńkowską i innych ludzi którzy mówią mi 54 letniemu gościowi jak żyć,jak dzieci wychowywać i jak postawić rannego kloca to dostaje szału.to samo się tyczy wszystkich programów rannych takie ja min.pytanie na śniadanie czy kawa czy herbata.dostaje szału.ostatnia łączność bogu z piekła przez sznur w tym temacie

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

No i mnie przekonałeś :) Ale nic nie przebije Rolnik szuka żony czy Familiady na TVP.

0

Zglos komentarz

D
dzamall 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

familiada jest ok a to drugie to mnie wkręcasz ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Wacław lemingów to sobie w rodzinie poszukaj ty pisowska zakało

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

No nie pyerdol że lubisz Familiadę?

0

Zglos komentarz

D
dzamall 🎯 Wyjadacz
11 lat temu

tak lubię familiadę teraz możesz przenieść mnie do wrogów ha haha hh'

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Do wrogów dodaje tylko tych co lubią Plebanię i Ojca Mateusza :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Pieprzone PiSiory...

0

Zglos komentarz

B
Baron_Sanedi 😏 Szyderca
11 lat temu

To poseł Platformy w wywiadzie z ta reporterka powiedził że to id**tyczny pomysł a nie sama reporterka. Spasiona swinia nawet na posła sie nie nadaje jak ma problemy z pamięcią i odróznianiem faktow

0

Zglos komentarz

Z
zx1234 🌾 Wieśniak
11 lat temu

miała racie tak samo bym zrobił bo t.. to hieny

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

Dalej ma racice

0

Zglos komentarz

P
pablos6 🌾 Wieśniak
11 lat temu

TVN24 ? Stacja założona przez agentów Wojskowych Służb Informacyjnych. Kłamstwa , manipulacja i propaganda to u nich norma.

0

Zglos komentarz

M
masiaciongalska 🌾 Wieśniak
11 lat temu

to norma u pisuarów kundzwa czemu Polska nie ma koloni na Madagaskarze byłoby miejsce dla takich pażdzierzy jak te stwory star wars

0

Zglos komentarz

Q
qanciastic 🏹 Łowca
11 lat temu

Akurat i tvn i pis są siebie warci.

0

Zglos komentarz

D
DkNG 🏹 Łowca
11 lat temu

PBK - Permanentny Brak Ku**sa ;)

0

Zglos komentarz

M
michael149 🌾 Wieśniak
11 lat temu

pie....ć TVN , manipulacja na każdym kroku i ogłupianie społeczeństwa .

0

Zglos komentarz

J
jurek1102 Czysta Moc
11 lat temu

Ale zmanipulować to się dają tylko de**le. Normalny człowiek ma własny rozum i oglądanie TVN mu nie zaszkodzi.

0

Zglos komentarz

S
sell71 🏹 Łowca
11 lat temu

no bez ja nie nazywaj tego czegoś kobietą - bliżej jej do A.Grodzkiej(-go)

0

Zglos komentarz

K
kazsu 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ciekawe kto je wybrał. Chyba gorzej już nie można. Chociasz jest jeszcze paru bezm......

0

Zglos komentarz

S
szatanoslaw 😏 Szyderca
11 lat temu

Jak Krzyśka Bęgowskiego wybrali to mnie już nic nie zdziwi

0

Zglos komentarz

M
makrelson 🏹 Łowca
11 lat temu

najgłupsze jest to,że te dwa kaszaloty na następną kadencje będą znowu wybrane przez moherowy elektorat.

0

Zglos komentarz

P
Podlasiak1977 ⚔️ Jedi
11 lat temu

to popatrz na prezydentowa albo grodzka

0

Zglos komentarz

Z
ZeuS112 🌾 Wieśniak
11 lat temu

no ten to jest geniusz jednak. A to prezydentową ktoś wybrał? Czy jej funkcja jest jedynie owocem głosowania na męża?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

jaka jest ta pawłowicz to jest ale dobrze głupiej oślicy powiedziała

0

Zglos komentarz

T
Tomasz_PL 💩 JP 100%
11 lat temu

Jeba* TVN manipulacja na każdym kroku, brawo pani Pawłowicz

0

Zglos komentarz

C
Czarne_dildo 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Ciekawe kiedy ostatni raz miała bolca?

0

Zglos komentarz

S
szymon56 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Bardzo dobrze jej powiedziała bo ta telewizja to banda manipulatorów i kłamców

0

Zglos komentarz

Reklama