Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4To jest cena hurt wiec pewnie gdybyś kupił 3 milony ton węgla też by ci sprzedali za tyle. Tylko na h...j zwykłemu kowalskiemu tyle węgla??
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
skoro 250zł to cena hurtowa to cena nie hurtowa powinna być max 300zł + dołożymy 50zł niech na składzie sobie kolo zarobi 50zł za tone to sporo wychodzi wiadomo on też ma koszty czyli tona powinna na składzie kosztować 350zł to kur,,,,czemu ja płace po 700zł za tone kto nas tak w chu,,,a robi dziwne...
skoro 250zł to cena hurtowa to cena nie hurtowa powinna być max 300zł + dołożymy 50zł niech na składzie sobie kolo zarobi 50zł za tone to sporo wychodzi wiadomo on też ma koszty czyli tona powinna na składzie kosztować 350zł to kur,,,,czemu ja płace po 700zł za tone kto nas tak w chu,,,a robi dziwne nie i jeszcze im mało banda złodziei ,,,,
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zanim dojdzie węgiel do składu gdzie kupuje zwykły kowalski to musi przejść jeszcze trzy firmy albo i więcej i każda musi zarobić. Do tego dochodzi przewoźnik który za darmo nie przewozi i cena wychodzi kosmiczna.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
za 300 zł nikt węgla nie kupi, bo węgiel musi przejść przez pośrednika i ten nadaje 100% marży i tak oto węgiel polski jest najdroższy w europie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ZAGRANICA PLACI SZMALEM, KTORY MOZNA PO DRODZE ZACHACHMECIC PO ZYDOWSKU TAK JAK PRZELEWY MILIARDOW Z OFE DO ZUS !!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane