Reklama
Reklama

Komentarze

28
[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

I oto przykład jak można zrobić wiochę z niczego. A ponoć powiadają "z gó**a bata nie ukręcisz".

0

Zglos komentarz

K
Klyteek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak dla mnie normalne ;P nie wszystko jest wiocha a to napewno nie

0

Zglos komentarz

T
Talili 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jestem sobie polak mały, mam skarpetki i sandały :)

0

Zglos komentarz

K
Klaudia741 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To nie jest wiocha! Białe skarpetki nawet pasuja do balerin.

0

Zglos komentarz

R
raV18 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ojj skadś znam te ulice i wiem gdzie to jest.... WSTYD! xpresion racja

0

Zglos komentarz

E
ellviss122 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no kur.. Weście się ludzie puknijcie w łeb a na rolki kur.. to co się ubiera jak nie skarpetki

0

Zglos komentarz

X
xpresion 💩 JP 100%
14 lat temu

Jasło - podkarpacka warownia wiochy...

0

Zglos komentarz

P
plapartcaaa 💩 JP 100%
14 lat temu

to jest gdzieś dziewczynka na ok 13 lat. Co z tego że ubrała skarpety do balerin? Nie miejcie jej tego za złe

0

Zglos komentarz

L
ladyGrace 🌾 Wieśniak
14 lat temu

takie zdjecie na Wioche wstawiac ? PLZ rozumiem jak by miala zolte albo niebieskie te skarbetki ;/ w londynie tak sie chodzi do szkoly podstawowej i gimnazjum . Baleriny i biale skarbetki.

0

Zglos komentarz

M
misia72 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Antyposlizgowe na rure.

0

Zglos komentarz

C
cinou 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tak się nosi ostatnio, ale tak to jest jak to szczyle nie ogrniaja bazy

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Nigdy nie zwróciłbym na to uwagi, ponieważ dla mnie to nic niezwykłego.

0

Zglos komentarz

L
luuuucy93 🌾 Wieśniak
14 lat temu

te skarpetki do balerin to za nie długo staną się modne, bo podobno co lansowane, to potem się modne staje oO

0

Zglos komentarz

I
iquitosguayau 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Już są w modzie, a nawet, jeśli by nie były, to dla mnie nie jest wiochą. Jakoś się nie gryzie tak jak skarpetki+szpilki.

0

Zglos komentarz

L
luuuucy93 🌾 Wieśniak
14 lat temu

może i są w modzie, ale na pewno nie jakieś zwykłe i dopasowane do innego stroju!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ach, trzeba trochę w życiu przeżyć, a nie chodzić tylko utartymi ścieżkami. Ktoś kiedyś powiedział co jest modne i tak zostało. A co jeśli się mylił? Założę się, że starszych użytkowników wiochy nie razi takie połączenie. Bardziej się dziwią dlaczego ta mała tak oplata ten słup.

Ach, trzeba trochę w życiu przeżyć, a nie chodzić tylko utartymi ścieżkami. Ktoś kiedyś powiedział co jest modne i tak zostało. A co jeśli się mylił? Założę się, że starszych użytkowników wiochy nie razi takie połączenie. Bardziej się dziwią dlaczego ta mała tak oplata ten słup.

0

Zglos komentarz

T
TheOfficialBieber 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Takie coś jest teraz modne, tak samo jak szpilki + skarpetki... jedynie autor/ka wykazał/a się wiochą...

0

Zglos komentarz

A
anesia008 🌾 Wieśniak
14 lat temu

haha . to nigdy nie będzie modne

0

Zglos komentarz

T
TheOfficialBieber 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To napisz sobie mądralo w google "baleriny i skarpetki" i poczytaj.

0

Zglos komentarz

A
anesia008 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no raczej nie "biberowata/ty"

0

Zglos komentarz

T
TheOfficialBieber 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Eh, wiedziaŁEM. Gdybyś była mądra, to zajrzałabyś na profil. :] dowiedziałaś się z google, że jest modne i uderzyłaś w av i nick - gdybyś przeczytała moje komentarze, wiedziałabyś, że to konto jest robione pod prowokacje...

0

Zglos komentarz

A
anesia008 🌾 Wieśniak
14 lat temu

haha . jak na twoim profilu nie jest nic napisane czy to prowokacja czy nie

0

Zglos komentarz

T
TheOfficialBieber 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A na twoim profilu nie wspominałaś, że jesteś głupia. Ha! WYGRAŁEM! Zaklepuję, stawiam dwie kropki i koniec.

0

Zglos komentarz

A
anesia008 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dobra, jeżeli tak uważasz to proszę, każdy ma prawo do własnego zdania, lecz po prostu szkoda mi słów na takie osoby jak Ty . Nara !

0

Zglos komentarz

K
kruqdh 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Znalazł się Jacyków... Kiepskie jak występy polskiej reprezentacji w piłkę nożną!

0

Zglos komentarz

G
gryzakowa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

W jakim zawodzie? Ja pierniczę, jeszcze parę takich zdjątek + focie z pornosów i pożegnam ten portal. Wiem , wiem - przeżyje bez moich wizyt.:P

0

Zglos komentarz

G
garet8 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a że niby kuźwa co ? majtki barnie

0

Zglos komentarz

M
mixja2 😏 Szyderca
14 lat temu

e tam....

0

Zglos komentarz

T
talpy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dodano przez "anesia008". To Twój wiek czy iloraz inteligencji? Wiochą bym nazwał wyginanie się na rurce od znaku drogowego. Ale te skarpetki normalnie załamały mój światopogląd... Niesamowite.

0

Zglos komentarz

S
sothis71 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Haha lepszy WTF od skarpetek to ta reklamówa na boczku :))

0

Zglos komentarz

K
Kronchol 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zdjęcie jak zdjęcie , czepiacie się i tyle

0

Zglos komentarz

C
ciupek1630 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ze wszystkiego zrobicie wiochę, a większość na tym portalu z gó**a rzeźbę zrobi !

0

Zglos komentarz

K
Kittykicia1 💩 JP 100%
14 lat temu

bo polak/polka potrafi haha ;p

0

Zglos komentarz

K
14 lat temu

Ruchałbym ( . )( . )

0

Zglos komentarz

T
tomcyk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

TheOfficialBieber nie wymądrzaj się tak, twój obrazek w na profilu wszystko wyjaśnia ;D

0

Zglos komentarz

X
xKtosFajnyx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

baleriny i skarpety sa teraz w modzie chyba jakos sie malo orientujecie :) widac ze bez guscia co niektórzy ;]

0

Zglos komentarz

C
CoDoLicha 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to co jest "w modzie" nie zawsze fajnie wygląda... bla mnie skarpety do balerin/sandałów zawsze będą wiochą, nawet jeśli chodziłyby tak modelki od najlepszych projektantów.

0

Zglos komentarz

P
paula19xdxd 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dobra to może jest modne ale nie w taki sposób bo balerinki są nijakie mega zniszczone i wgl No i ogólnie patrzac na dziewczyne nie wydaje mi się że załozyla tak bo to jest trendy

0

Zglos komentarz

Reklama