Reklama
Source: YouTube

To uczucie gdy klimatyzacja wydaje lepsze dźwięki

przez Solpol — 11 lat temu
18

Zglos post

Reklama

Komentarze

14
A
Adamus_Papus 🌾 Wieśniak
11 lat temu

O cót!! To polaczki som jósz w posiadaniu aut z klimom? BUAUAUAUAUAUAUAUAUAUAUA :D

0

Zglos komentarz

G
GanGstaRR 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Uhuhuhuhu boki zrywać! ty to sobie frajerku co najwyżej na hujajnogę możesz pozwolić...

0

Zglos komentarz

M
merol124 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Tak, som my jósz w posiadaniu takich aót z klimom, inno tych tych starych wisz. my nie być tak bogaci jak twój tata, rozumisz toto ?

0

Zglos komentarz

S
soulraver1984 🏹 Łowca
11 lat temu

mają tylko sprężarkę od klimy jak wysiadają z auta to zabierają i do lodówki montują

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

w moim sunfire tak samo mam z jednym nawiewem:D fajna zabawa

0

Zglos komentarz

P
pawel-wod 🎖️ Snajper
11 lat temu

było

0

Zglos komentarz

T
tomsonking 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Normalnie wypas - dodac jeszcze jakies lachony i F1 kompleksowo i rodzinnie .

0

Zglos komentarz

B
Ballas54 🌾 Wieśniak
11 lat temu

I nie bierze oleju ! :) oszczędne XD

0

Zglos komentarz

Z
zlosliwy_szyderca 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Wiochy nie widzę... za to widzę ból d**y na Hondę.

0

Zglos komentarz

P
pawelwiktor15 🏹 Łowca
11 lat temu

Wiocha bedzie jak pewnego dnia "kulka" wyskoczy z mocowania i jepnie kierowce w oko :-)

0

Zglos komentarz

F
fahur 🌾 Wieśniak
11 lat temu

sprawdź ciśnienie w oponach

0

Zglos komentarz

A
Agona 😏 Szyderca
11 lat temu

gdzie wiochq?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
11 lat temu

1:42 oglądam jakieś szajse bez sensu....

0

Zglos komentarz

C
Cipciok22 🌾 Wieśniak
11 lat temu

Toż to "perpetum mobile" :D

0

Zglos komentarz

S
shellah 😏 Szyderca
11 lat temu

czekałem aż się rozsypie i jeb..nie mu w oko:-X

0

Zglos komentarz

P
pete78 🌾 Wieśniak
11 lat temu

jeszcze dużo nauki przed Tobą ,żeby zrozumieć co to jest klimatyzacja

0

Zglos komentarz

K
11 lat temu

Kot mi spieprzył z kolan jak to włączyłam:)

0

Zglos komentarz

Z
zlosliwy_szyderca 🌾 Wieśniak
11 lat temu

może zamiast kota czas znaleźć faceta :D

0

Zglos komentarz

Reklama